زمان انتشار بازی‌های Bethesda لو رفت

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
زمان انتشار بازی‌های Bethesda لو رفت

طبق اسناد لو رفته از FTC، بتسدا در حال حاضر بازی‌های واقعا هیجان انگیزی را در دست توسعه دارد. این سند در واقع همه عناوینی که در سال‌های پیش رو توسط Bethesda منتشر خواهد شد را افشا می‌کند.
بر اساس اسناد کمیسیون تجارت فدرال (FTC)، بتصدا قرار است سال بعد بازی جدید ایندیانا جونز و ریمستر The Elder Scrolls IV: Oblivion را منتشر کند.
سپس در سال مالی 2023، یک بازی جدید Doom با نام Doom Year Zero را منتشر خواهد کرد. متاسفانه اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات این بازی جدید Doom وجود ندارد. چیزی که معلوم است این است که Id Software در حال حاضر بر روی یک نسخه جدید موتور id Tech است و می‌توان حدس زد که Doom Year Zero بر روی این موتور ساخته خواهد شد.
در نهایت، در آینده دور، Bethesda قصد دارد The Elder Scrolls VI، ریمستر Fallot 3، Dishonored 3 و دنباله Ghostwire: Tokyo را منتشر کند. تقریبا می‌توان مطمئن بود که این بازی‌ها در سال مالی 2024 بیرون نخواهند آمد و می‌توان نتیجه گرفت که زمان عرضه مورد نظر در این تصویر، خیلی دقیق نیست.
با توجه به این که این سند در دادگاه ارائه شده است، می‌توان گفت که اطلاعات آن درست است و این مورد یک افشاء مشکوک توسط سایت 4chan یا Reddit نیست.
در مجموع FTC تمام برنامه شرکت Bethesda در مورد زمان عرضه بازی را منتشر کرده است. اگرچه این خبر خوبی برای خود شرکت نیست، اما مسلما خبر بسیار عالی برای ما است و می‌تواند به ما اطلاعات خوبی از عرضه این بازی‌ها بدهد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *