آیا داشتن گوشی اندرویدی جذابیت شما را کم می‌کند؟ نتیجه تحقیقاتی در ایالات متحده

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آیا اندروید شما را فقیر نشان می‌دهد؟

دارندگان اندروید فقیر هستند! این فکر برخی از زنان جوان آمریکایی است که باعث می‌شوند کاربران سیستم عامل گوگل خیلی چیزها را از دست بدهند.

جنگ بین کاربران آیفون و کسانی که تلفن همراه با سیستم عامل گوگل را ترجیح می‌‌دهند چیز جدیدی نیست و سال‌هاست موضوع بحث بوده است. در اغلب کشورها به‌نظر می‌رسد که جوانان گوشی هوشمند اپل را انتخاب می‌کنند و اندروید را برای افراد مسن می‌دانند.

این روندها کنجکاوانه هستند، مانند آنچه که در سال گذشته در TikTok در مورد آن مطلع شدیم و به ما نشان داد که برخی از جوانان به تلفن‌های تاشو باز می‌گردند. اکنون از ایالات متحده نظر می‌دهند که استفاده از اندروید جذابیت جوانان را کم می‌کند، همانطور که در ادامه خواهیم خواند.

اندروید زشت، آیفون خوش‌تیپ!

اگرچه تلفن همراه ابزاری است که بسیاری از کارها را در زندگی روزمره برای ما آسان می‌کند، اما بحث در مورد اینکه کدام بهترین است همیشه وجود داشته است. اگر فناوری جوانان را نیز درگیر کند، برنده آشکاری خواهیم داشت. بله، منظور ما آیفون اپل است، گوشی جوانان کشورهای توسعه‌یافته.

تعجب‌آور نیست، زیرا اپل در کشور مادری خود دارای دژی مستحکم با پیروان وفادار است. یک نظرسنجی نشان داد که 87٪ آیفون دارند. رقمی که سازندگان اندروید را در موقعیت بدی قرار می‌دهد، با تسلط قاطع در این کشور آمریکای شمالی.

علاوه بر این، تلفن همراه مورد علاقه جوان‌ترین افراد، شرطی برای آینده است و تضمین می‌کند که این کاربران وقتی بزرگ می‌شوند در اکوسیستم باقی می‌مانند و عادت‌های خود را به نسل‌های جدید منتقل می‌کنند.

سوال نظرسنجی چه بود؟

از خانم‌های جوان پرسیده شده است که به مردی که تمام آرزوهایشان را برآورده می‌کند اما یک گوشی اندرویدی دارد، چه نمره‌ای می‌دهند. حداقل می‌‍توان گفت، اظهاراتی جالب توجه است که به رتبه‌بندی‌ها اشاره می‌کند که به شدت کاهش می‌یابد. در واقع، اگر با این افراد در ارتباط بودند، تمایلی به تغییر نظر خود نشان می‌دهند.

برخی دیگر فکر می‌کنند که دارندگان موبایل اندرویدی فقیر هستند. و به‌طور سنتی، آیفون به‌عنوان نمادی از موقعیت اجتماعی در نظر گرفته شده است. به‌نظر می‌رسد که این امر هنوز در بین جوانان آمریکایی وجود دارد، اگرچه اگر به کاتالوگ عظیم تلفن‌های اندرویدی نگاه کنیم می‌توان گفت که آنها کاملاً در اشتباه هستند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *