، ،

دُبی ویزای بلند مدت گیمینگ را برای گیمرها صادر می‌کند | شرایط سِنی و روش اخذ

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویزای طولانی مدت دبی برای فعالان عرصه گیمینگ

دبی یک مقصد اصلی برای کسب و کار و تفریح است، بنابراین جای تعجب نیست که مردم از سراسر جهان بخواهند از این شهر دیدن کنند. از آنجایی که دبی چیزهای زیادی برای ارائه دارد، مهمانان اغلب تمایل دارند کمی بیشتر بمانند.

آیا می‌خواهید ویزای طولانی مدت این کشور را دریافت کنید؟ آیا می‌خواهید بمانید تا فرصت‌های شغلی را کشف کنید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید را آورده‌ایم:

مطالب مرتبط: ورود شرکت‌های گیمینگ به بُعد جدید

“ویزای گیمینگ دبی” بخشی از دسته‌بندی ویزای فرهنگی چند ساله است که توسط فرهنگ دبی و اداره کل اقامت و امور خارجی اعطا می‌شود.

بخش‌های کلیدی برای ویزای گیمینگ

  • هنرهای تجسمی.
  • کتاب‌ها
  • رسانه‌های سمعی و بصری
  • طراحی و خدمات خلاقانه.
  • میراث فرهنگی و طبیعی.
  • هنرهای نمایشی.

الزامات و واجد شرایط بودن

ویزای بازی برای توسعه‌دهندگان بازی، طراحان، برنامه‌نویسان و سازندگان محتوا در دسترس خواهد بود. متقاضی باید حداقل 25 سال سن داشته باشد. او همچنین باید مدارکی از جمله مدارک هویتی، رزومه و مدارکی دال بر تجربه کاری مرتبط را داشته باشد.

فرآیند درخواست ویزا

برای شروع فرآیند، متقاضیان بالقوه باید درخواست‌های خود را از طریق پلتفرم‌های رسمی پردازش ویزای دبی ارسال کنند. در حالی که طول دوره اقامت متفاوت است، به‌طور کلی برای اطمینان از کارایی و جذب استعدادهای برتر در سریع‌ترین زمان ممکن ساده می‌شود.

تاثیر و پتانسیل منطقه‌ای

صنعت بازی دبی در راستای رشد در منطقه است، به‌ویژه که عربستان سعودی به میزبانی مهم‌ترین تورنمنت ورزش‌های الکترونیکی ۶۰ میلیون دلار می‌بالد.

نکات کلیدی که قبل از اپلای باید در نظر بگیرید

متقاضیان بالقوه باید ملاحظات اجتماعی و سیاسی گسترده‌تری را نیز در نظر بگیرند، از جمله ملاحظات حقوق بشر که شامل هزینه‌های منطقه می‌شود. گزینه‌های زیادی برای توسعه‌دهندگان بازی ارائه می‌دهد.

هالا بدری، مدیر کل فرهنگ دبی، در مورد ویزای گیمینگ دبی اظهار داشت: “همچنین افراد با ایده‌های نوآورانه و شرکت‌های تاسیس شده و نوظهور متخصص در توسعه و تولید محتوا، برنامه‌های کاربردی بازی و هوش مصنوعی را جذب می‌کند. همانطور که به دفتر رسانه دبی (DMO) گزارش شده است، این به فرهنگ دبی کمک می‌کند. چشم انداز یک مرکز جهانی برای فرهنگ، یک مرکز رشد برای خلاقیت، و یک مرکز شکوفا برای استعداد..

منبع: indiatodaygaming.com

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *