،

بازی محبوب Forza Horizon 5 رکورد 37 میلیون نفر بازی‌کننده را شکست

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
رکورد شکنی بازی فورزا هاریزون 5

عنوان مسابقه Forza Horizon 5 از زمان عرضه در نوامبر 2021 برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S و رایانه شخصی همچنان شاهد افزایش تعداد بازیکنان قابل توجهی است.

تقریباً سه سال و نیم پس از عرضه، Forza Horizon 5 به دستیابی به نقاط عطف جدید در تعداد بازیکنان ادامه می‌دهد. همانطور که توسط Snap Blast PLAY در توییتر گزارش شده است، تعداد بازیکنان درون بازی سیم کارت open-world باز در طول عمر خود از 37 میلیون بازیکن گذشته است. در اکتبر 2023 از 34 میلیون بازیکن فراتر رفت، که به‌معنای حدود سه میلیون بازیکن اضافی در کمتر از چهار ماه است.

رکورد 37 میلیون بازیکن فعال در بازی فورزا هاریزون Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 برای Xbox One، Xbox Series X/S و PC در دسترس است و در Game Pass قابل پخش است. این بزرگترین عرضه در Game Pass برای عنوان Xbox Game Studios بود که در هفته اول بیش از ده میلیون بازیکن را به خود اختصاص داد. Playground Games همچنان از این عنوان پشتیبانی می‌کند و آهنگ‌های جدید، ویژگی‌های کیفیت زندگی و ماشین‌ها را اضافه می‌کند (از جمله مواردی که از فیلم جدید باربی الهام گرفته شده‌اند). همچنین دو ویژگی جدید پولی دریافت کرد – رالی ماجراجویی و چرخ‌های داغ.

سازنده همچنین در حال کار بر روی Fable، یک راه‌اندازی مجدد از RPG فانتزی اکشن استودیوی Lionhead، برای Xbox Series X/S و PC است. طبق گزارش‌ها، قرار است در سال 2025 عرضه شود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *