گلکسی A35 و گلکسی A55 به سایت سامسونگ رسیدند

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
هر دو گوشی در نسخه 128 و 256 گیگابایت به فروش خواهند رسید

شرکت سامسونگ در مارس سال گذشته بود که دو گوشی گلکسی A34 و A55 را رونمایی کردند. گوشی‌های میان رده محبوبی که توانستند موردتوجه قرار گیرند. در این بین باید منتظر رونمایی جانشینان یعنی گلکسی A35و A55 باشیم.

تاکنون شایعات بسیاری درباره گلکسی A35 و گلکسی A55 منتشر شده که نشان می‌دهد در بحث طراحی تفاوت چندانی با نسل پیشین خود ندارند اما سخت افزار و طراحی نسبتا بهبود یافته است.

سامسونگ در حال حاضر تاییدی درباره این دوگانه نداده اما به تازگی خبری منتشر شد که نشان می‌دهد کم کم در حال تایید میان رده‌های جدید خود است. براساس گزارش جدید، صفحه پشتیبانی دو مدل در سایت سامسونگ فعال شده و متاسفانه اطلاعات کاملی نمی‌توان دریافت کرد.

تنها می‌دانیم هر دو گوشی در نسخه 128 و 256 گیگابایت به فروش خواهند رسید. طبق سایت، شماره مدل دو گوشی SM-A556B و SM-A356B بوده و انتظار داریم کم کم شاهد رونمایی آن باشیم.

طبق رندرهای تازه بدست آمده، هر دو گوشی طراحی الگو گرفته از نسل قبل دارند اما با این تفاوت که زبان طراحی کی آیلند شاهد آن هستیم. پردازنده مدل A35 از نوع اگزینوس 1380 بوده و مدل A55 دارای چیپ اگزینو 1480 است که از تراشه گرافیکی AMD قدرت می‌گیرند.

باتوجه به اینکه تاکنون شایعات و اطلاعات فراوانی از گلکسی A35 و A55 منتشر شده، باید انتظار داشت بزودی سامسونگ از آنها پرده‌برداری کرده و رونمایی را انجام دهد. انتظار داریم شاهد گوشی‌هایی باشیم که می‌توانند عملکرد بالایی از خود نشان داده و گزینه‌های پرتوانی هستند.

برند مذکور در تلاش بوده سبد محصول خود را با مدل‌های پرچمدار و میان رده همراه سازد تا بتواند نیاز هر قشری را برآورده کند. پیشتر نیز شاهد معرفی سری گلکسی اس 24 و خانواده سه‌گانه آن بودیم که استقبال خوبی هم از این سری صورت گرفت.

پیش از این دو عضو جدیدی از سری گلکسی A معرفی شد یعنی گلکسی A15 و A25 که طراحی کی آیلند به همراه داشته و سخت افزار بروز هم در آنها تعبیه شد. باید دید آیا دوگانه گلکسی A35 و A55 می‌توانند موردتوجه قرار گیرند و شاهد گوشی‌های برجسته باشیم یا خیر.

هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های گلکسی A معرفی شده که باید انتظار داشت هر مدل سال نسبت به قبل بهبودیافته باشد. دو مدل گلکسی A35 و A55 نیز چنین هستند. سال گذشته گلکسی A54 با بدست آوردن بدنه شیشه‌ای بسیار توان با استقبال رو به رو شود.

مشخص نیست آیا مدل جدید هم استقبال خوبی از آنها صورت خواهد گرفت یا خیر. انتظار داریم وضوح نمایشگر هر دو FHD+ باشد و پنل سوپرامولد با نرخ نوسازی 120 هرتز مورد استفاده قرار گیرد. رم نیز 6 تا 8 گیگ خواهد بود و قابلیت ارتقا حافظه هم تدارک دیده خواهد شد.

 برخلاف گلکسی A55 که بدنه شیشه‌ای دارد، قرار نیست گلکسی A35 چنین باشد و همچنان یک میان رده با بدنه پلاستیکی است و گلکسی A55 پرچمدار میان رده‌های این برند کره‌ای تلقی می‌شود.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار موثقی باقی ماند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *