با دوربین پیشرفته سامسونگ گلکسی A54 5G، یک عکاس حرفه‌ای باشید + ویدیو آنباکسینگ

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
عملکرد دوربین گوشی A54 5g - لاگ مدیا
دوربین سامسونگ گلکسی آ 54

این دوربین یکی از عواملی است که کاربران این تلفن هوشمند را انتخاب می‌کنند. سامسونگ گلکسی A54 5G دوربینی با قابلیت‌های عکاسی پیشرفته و استقامت عالی ارائه می‌دهد.

در دوره فعلی، تلفن‌های هوشمند ابزاری مهم برای کاربرانی است که نمی‌خواهند لحظات مهمی را در فعالیت‌های روزانه از دست بدهند. البته توانایی پشتیبانی دوربین انتخاب کاربر است.

سامسونگ Galaxy A54 5G مجهز به دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی است که دارای سنسور OIS و All-Pixel AF ، دوربین فوق العاده گسترده، دوربین ماکرو 5MP است و از سنسورهای سونی استفاده می‌کند. به‌طوری که کاربران می‌توانند مجموعه‌های عکس را با دیدگاه‌های مختلف و جزئیات خیره کننده تکمیل کنند. علاوه بر این، ویژگی‌های تقویت کننده تصویر AI و حالت شب نیز در گلکسی A54 5G تعبیه شده است.

تولید رنگ‌های فراوان با عملیات آسان بدون صرف‌وقت زیاد، کار را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. حالت شبGalaxy A54 5G در هنگام عکسبرداری در شب یک پایه اصلی است. سپس ویژگی تقویت کننده تصویر AI عکس‌های تولید شده برای خاص‌تر را کامل می‌کند. حضور OIS در دوربین تلفن همراه به کاهش شوک‌های کنترل نشده هنگام گرفتن عکس یا فیلم کمک می‌کند.

فناوری OIS به کاربران این امکان را می‌دهد تا هنگام ضبط با استفاده از زوم‌های نوری ، موضوعات یا اشیاء را که بیشتر مورد تمرکز هستند را ضبط کنند.

پایداری بیشتر

از آنجا که OIS برای ضبط ویدیویی با ثبات‌تر در شرایط مختلف، حرکات دست کنترل نشده را جبران می‌کند. OIS یک چیز مهم در دوره‌ای سریع و تحرک بالا برای گرفتن عکس یا ساخت فیلم است.

همچنین ویژگی‌های Pro و Night Mode را در Galaxy A54 5G ارائه دهید. Pro Mode به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق تنظیمات دستی که کنترل کامل را برای کاربر فراهم می‌کند ، نحوه استفاده منحصر به فرد یا با توجه به ذائقه کاربر و هدف را کشف کنند.

کاربران می‌توانند تنظیم ISO ، سرعت شاتر و تعادل سفید را به‌صورت دستی تنظیم کنند. در همین حال‌، حالت شب اجازه می‌دهد عکس با کیفیت بالا در شرایط کم نور گرفتن باشد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *