سری گلکسی اس 25 طراحی متفاوتی دارند

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
سری گلکسی اس 25 طراحی متفاوتی دارند

در چند سال گذشته سری گلکسی اس سامسونگ تغییر خاصی در طراحی نداشتند و این موجب ناامیدی طرفداران شد. اما به نظر رسیده این شرکت قصد دارد سری اس 25 را با تحولی در طراحی همراه کرده تا بتواند نظر علاقمندان و طرفداران را جلب سازد.

گفته شده سری گلکسی اس 25 بخصوص نسخه ساده آن نمایشگر بزرگ 6.4 اینچی خواهد شد که نسبت به نمایشگر 6.2 اینچی گلکسی اس 24 اختلاف بیشتری دارد. دو مدل پلاس و اولترا پرچمداران این شرکت دارای نمایشگر بزرگی هستند اما نسخه ساده همیشه با صفحه نمایش کوچک‌تری به فروش می‌رسد.

باید بیان داشت که گلکسی اس 24 اولترا دارای نمایشگر 6.8 اینچ و گلکسی اس 24 پلاس دارای نمایشگر 6.7 اینچ است که نیاز مخاطب خود را در بحث سایر صفحه نمایش برآورده می‌کند. انتظار داریم مدل‌های بزرگ سری اس 25 نیز دارای نمایشگر بزرگ‌تری باشند.

وجود صفحه نمایش بزرگ در گوشی به شرکت سازنده آزادی عمل بیشتری داده تا بتواند قابلیت‌های بهتری بگنجاند. در سوی دیگر ابعاد بزرگ کمک کرده تا باتری پرظرفیت‌تر، محفظه خنک کننده بیشتر و برخی موارد دیگر بهبود پیدا کنند.

سامسونگ می‌داند افزودن سخت افزار بهتر و هوش مصنوعی موجب افزایش فروش نخواهد شد و این طراحی گوشی بوده که نقش بسزایی در فروش دارد. بنابراین اگر استراتژی برند ادامه پیدا کند، شاید در سال‌های آینده فروش کافی نباشد بنابراین نیاز است تا تغییراتی صورت گیرد.

البته سال جاری سری گلکسی اس 24 با قسمت کناری تخت همراه شدند که جلوه ظاهری آنها را بهبود بخشید. اما در ظاهر تغییر بزرگ حاصل نشده تا بتوان تفاوت را به سرعت متوجه شد.

پیش از این نیز شایعه شده بود سری گلکسی اس 25 طراحی متفاوت و بهتری نسبت به نسل‌های قبل دارد. اما از آنجایی که تایید شده نیست نباید خبر را جدی گرفت و باید تا نزدیک رونمایی منتظر ماند تا اطلاعات بیشتر دردسترس قرار گیرد.

سامسونگ همیشه سعی داشته محصولی باکیفیت و قابل قبول به مخاطب ارائه دهد و بدون شک سری اس 25 قرار است با تغییراتی راهی بازار شود که بتواند مخاطب را به سمت خود جلب سازد.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار موثقی باقی ماند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *