5 وبسایت جهت کسب درآمد از بازی‌های ویدیویی

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
5 وبسایت جهت کسب درآمد از بازی های ویدیویی

کسب درآمد از بازی های ویدیویی، رویایی است که برای اکثر علاقه‌مندان به بازی به حقیقت پیوسته است. همانطور که مشخص است، وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که به بازیکنان اجازه می‌دهند بازی‌های ویدیویی آینده را برای یافتن باگ‌ها و اشکالات امتحان کنند. بازخورد آنها به توسعه دهندگان کمک می کند تا بازی را بهبود بخشند.

این وب‌سایت‌ها یک پلتفرم امن را برای تازه‌کارهایی که به دنبال تبدیل علاقه خود به بازی‌های ویدیویی به شغل هستند، ارائه می‌کنند. آن‌ها همچنین مکانی عالی برای بازیکنان باتجربه ای هستند که به دنبال فرصت‌های جدید هستند. در اینجا بهترین وب‌سایت‌ها برای یافتن شغل از راه دور به عنوان تستر بازی‌های ویدیویی آورده شده است.

1.  PlaytestCloud

وبسایت کسب درآمد از بازی های ویدیویی PlaytestCloud

PlaytestCloud یکی از شناخته شده‌ترین پلتفرم‌های تست بازی‌ها، جهت کسب درآمد از بازی های ویدیویی است. استودیوهایی مانند Zeptolab، Ubisoft  و Gameloft از PlaytestCloud برای آزمایش بازی‌های خود استفاده کرده‌اند.

تبدیل شدن به یک تست کننده برای PlaytestCloud آسان است. به سادگی به صفحه ثبت نام آنها بروید و اطلاعات شخصی مورد نیاز را ارائه دهید. همچنین باید جدیدترین بازی‌هایی را که بازی کرده‌اید، دستگاه‌های تلفن همراهی که استفاده می‌کنید و کشوری که در آن زندگی می‌کنید را وارد کنید.

پس از ثبت‌نام، PlaytestCloud  یک آزمون صلاحیت بدون پرداخت را از طریق ایمیل با لینک دانلود بازی برای شما ارسال می‌کند. شما باید این بازی را تست کنید و اشکال یا اشکالاتی که پیدا کردید را شناسایی کنید. پس از قبولی در آزمون، واجد شرایط کار بر روی پلتفرم خواهید بود.

PlaytestCloud  با ناشران و استودیوهای قانونی بازی شریک شده است، بنابراین لازم نیست نگران کلاهبرداری باشید. هر زمان که بازی‌های جدیدی از مجموعه مشتریان خود ظاهر می‌شوند، پلتفرم به‌طور تصادفی دعوت‌نامه‌های آزمایشی ایمیل را برای آزمایش‌کنندگان واجد شرایط ارسال می‌کند. پذیرش دعوتنامه کاملا رایگان است.

این پلتفرم از PayPal برای پرداخت استفاده می‌کند. شما به راحتی می‌توانید یک حساب PayPal راه اندازی کنید، بنابراین دریافت پول نباید مشکلی ایجاد کند. PlaytestCloud هیچ هزینه‌ای از Playtesters دریافت نمی‌کند و ثبت نام نیز رایگان است.

2. Testbirds

وبسایت کسب درآمد از بازی های ویدیویی Testbirds

برای عضویت در انجمن Testbirds، کافی است به صفحه Tester SignUp page بروید و نام، آدرس ایمیل، تاریخ تولد و کشوری که در آن زندگی می‌کنید را وارد کنید. همچنین باید دستگاه تست مورد نظر خود را از بین رایانه شخصی ، موبایل و تبلت، انتخاب کنید.

پس از ثبت نام، Testbirds  دعوتنامه‌های مربوط به تست بازی را به داشبورد شما ارسال می‌کند. مهلت و نرخ پرداخت برای هر کار به وضوح بیان خواهد شد. پذیرش این دعوت‌نامه‌ها رایگان است و زمانی که کار با موفقیت انجام شد، امتیاز تجربه دریافت خواهید کرد. با افزایش امتیازات تجربه، پلتفرم دعوت‌های بهتری را برای شما ارسال می‌کند.

TestBirds  به آزمایش کنندگان بازی‌های ویدیویی خود مبالغ را از طریق PayPal پرداخت می‌کند. همچنین اگر در یک کشور SEPA (منطقه پرداخت واحد یورو) زندگی می‌کنید، می‌توانید مستقیماً از طریق حساب بانکی پول دریافت کنید. Testbirds کارمزدی را از درآمد شما کسر نمی‌کند. ثبت نام نیز رایگان است. ناشرانی که بازی‌های خود را با استفاده از Testbirds آزمایش می‌کنند نیز به خوبی مورد بررسی قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که کلاهبرداری وجود ندارد.

3.  BetaTesting

BetaTesting

BetaTesting یکی از بزرگترین انجمن‌های آزمایش کننده بازی‌های ویدیویی را دارد. شما می‌توانید فقط با آدرس ایمیل خود شروع کنید. سپس پلتفرم از شما می‌خواهد که یک عکس پروفایل حرفه‌ای آپلود کرده و اطلاعات شخصی را تکمیل کنید.

همچنین می‌توانید بگویید علایقتان چیست و از چه دستگاه‌هایی برای دریافت دعوت‌های شخصی‌شده استفاده می‌کنید. پس از آن، از طریق ایمیل، دعوت نامه‌های شغلی تست بازی را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید مواردی را که دوست دارید بپذیرید و می‌توانید رایگان شروع به کار کنید.

روش پرداخت برای تست‌های مختلف متفاوت است. اکثر توسعه‌دهندگان در BetaTesting از PayPal برای انتقال وجه استفاده می‌کنند. اما برخی از توسعه دهندگان با استفاده از کارت‌های هدیه و محصولات فیزیکی نیز پرداخت خود را انجام می‌دهند. صرف نظر از این، BetaTesting  هیچ مبلغی از درآمد شما کسر نمی‌کند. این پلتفرم همچنین از قبل به توسعه‌دهندگان، صورت‌حساب می‌دهد تا مطمئن شود که برای کار سخت خود دستمزد دریافت می‌کنید.

4. BetaFamily

BetaFamily

BetaFamily پلتفرمی‌است که هم PlayTest های پولی و هم بدون پرداخت را میزبانی می‌کند. ثبت نام رایگان و ساده است. پس از ثبت نام، از شما خواسته می‌شود اطلاعات شخصی و لیستی از موبایل، تبلت و دستگاه‌های مورد استفاده خود را ارائه دهید.

پس از آن، می‌توانید شروع به مرور مشاغل آزمایشی موجود در پلتفرم کنید. به خاطر داشته باشید که تست‌های PlayTest پولی دارای یک برچسب قابل مشاهده هستند که نشان می‌دهد چقدر پرداخت می‌کنند.

پس از انتخاب شغلی که متناسب با علایق شماست، کافیست روی دکمه Apply واقع در زیر آن کلیک کنید. درخواست برای تست بازی در BetaFamily  رایگان است. این پلتفرم نیازی به ارسال هیچ نامه یا رزومه‌ای نیز ندارد.

وقتی برای یک کار تست بازی درخواست می‌دهید، نمایه شما با ناشر بازی که می‌خواهد بازی او آزمایش شود به اشتراک گذاشته می‌شود. اگر توسعه‌دهنده نمایه شما را دوست داشته باشد، با یک دعوت تماس می‌گیرد.

از آنجایی که BetaFamily به جای ناشران بازی، مسئول پرداخت هزینه آزمایش‌کنندگان بازی‌های ویدیویی است، هیچ خطر کلاهبرداری وجود ندارد. این پلتفرم هیچ هزینه‌ای از درآمد شما کسر نمی‌کند و از PayPal برای پرداخت استفاده می‌کند.

5. Upwork

Upwork

Upwork پلتفرمی است که برای فریلنسرها، از جمله آزمایش‌کنندگان بازی‌های ویدیویی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید به صورت رایگان به پلتفرم بپیوندید و سپس یک نمایه بسیار دقیق از جمله رزومه و تجربه کاری کامل خود ایجاد کنید. هرچه تلاش بیشتری برای تنظیم نمایه Upwork خود به روش صحیح انجام دهید، راه کسب درآمد از بازی های ویدیویی برای شما هموارتر خواهد شد.

پس از تکمیل نمایه خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در وب‌سایت، مشاغل Playtesting را جستجو کرده و درخواست دهید. اکثر مشاغل نیاز به کاور لتر (Cover Letter) دارند و شما باید با استفاده از Connects، ارز مجازی Upwork، برای آنها پیشنهاد بدهید.

Upwork به فریلنسرها این امکان را می‌دهد که مستقیماً به بانک خود پول واریز کنند. Payoneer، PayPal و M-Paisa نیز به عنوان گزینه‌های پرداخت در دسترس هستند. پلتفرم 10 درصد از درآمد شما را به عنوان هزینه پلتفرم کسر می‌کند.

مشاغل Play Testing در Upwork به خوبی توسط این پلتفرم مورد بررسی قرار می‌گیرند و دارای سیستم پرداخت سپرده برای جلوگیری از کلاهبرداری هستند. اما برای حفظ امنیت، هنگام درخواست برای مشاغل تست بازی ویدیویی، حتماً به دنبال پرچم‌های قرمز مشاغل کلاهبردار در Upwork باشید.

کسب درآمد از بازی های ویدیویی، آسان است

ده‌ها وب‌سایت وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا شغل تست بازی‌های ویدیویی را پیدا کنید. پیوستن به اکثر آنها رایگان است. اما مهم است که فقط در سیستم عامل‌های قانونی ثبت نام کنید.

وب‌سایت‌هایی مانند PlaytestCloud، Testbirds، BetaFamily و BetaTesting با نام‌های بزرگ صنعت بازی‌های ویدیویی همکاری می‌کنند. این موضوع، به اعتبار آنها می‌افزاید. این پلتفرم‌ها همچنین برای جلوگیری از کلاهبرداری، از قبل به توسعه‌دهندگان صورت‌حساب می‌دهند.

سایت‌های فریلنسر، مانند Upwork، معمولاً دارای سیستم‌های امانی برای محافظت از درآمد شما هستند. توصیه می‌کنیم برای چندین پلتفرم تست بازی ثبت‌نام کنید تا مطمئن شوید که جریان کار ثابتی در دسترس دارید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *