،

Gemini اکنون برنامه پیش‌فرض دستیار گوگل اندروید است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
جمینی دستیار هوش مصنوعی پیش‌فرض اندروید شد

دانلود یا به‌روزرسانی جدید برنامه دستیار Google از Play Store اکنون Gemini را به طور پیش‌فرض در اختیار شما قرار می‌دهد.

گوگل به‌تازگی اپلیکیشن Gemini اندروید را معرفی کرده است. به کاربران اندروید این امکان را می‌دهد که از دستیار گوگل به جمینی سوئیچ کنند و آن را به کمک پیش فرض هوش مصنوعی در تلفن‌های خود تبدیل کنند. با این حال، به‌نظر می‌رسد گوگل آماده است تا دستیار را به‌طور کامل حذف کند و آن را به‌طور کامل با Gemini جایگزین کند.

اگر از قبل برنامه دستیار گوگل را در اندروید ندارید و اکنون آن را از پلی‌استور دانلود کرده‌اید، به‌طور پیش فرض هوش مصنوعی Gemini را دریافت می‌کنید. حتی نماد برنامه به‌جای دستیار گوگل می‌گوید Gemini. نکته عجیب این است که اگر برنامه اندروید مستقل Gemini را نیز دانلود کرده باشید، اکنون دو نمونه از Gemini را در لیست برنامه‌های خود خواهید دید.

جیمینی به‌طور پیش‌فرض هوش مصنوعی اندروید است

وقتی برنامه Gemini را باز می‌کنید که پس از دانلود Google Assistant ظاهر می‌شود، می‌توانید به تنظیمات بروید و به دستیار برگردید. سپس نماد برنامه را تغییر می‌دهد و برنامه را به‌جای Gemini به‌عنوان دستیار منعکس می‌کند.

یکی از کاربران Reddit وقتی متوجه شد که برنامه Assistant در گلکسی S24 Plus جدید خود پس از به‌روزرسانی معمولی برنامه از طریق Play Store، به‌طور خودکار به Gemini تغییر کرده است، به ما از این تغییر عجیب و غریب که گوگل ایجاد می‌کند هشدار داد. کاربر قبلاً هرگز استفاده از Gemini را به‌جای دستیار در تلفن خود انتخاب نکرده بود. هنگامی که دستیار به‌طور خودکار به Gemini تغییر مکان داد، آنها حتی برنامه مستقل Gemini را در تلفن خود نداشتند.

از آنجایی که گوگل به‌طور پیش‌فرض دستیار دانلودکنندگان Gemini را ارائه می‌کند، کاملاً واضح است که این شرکت قصد دارد در نهایت دستیار را از بین ببرد. می‌دانیم که Gemini با افزایش دسترسی، به‌طور فزاینده‌ای از ویژگی‌های دستیار بیشتری استفاده می‌کند. به‌نظر می‌رسد این اولین نشانه‌ای است که نشان می‌دهد ما باید برای خداحافظی با دستیار خوب گوگل آماده باشیم.

اخبار مرتبط: استفاده از هوش مصنوعی جمینی گوگل در آیفون، بدون نصب اپلیکیشن ممکن شد

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *