Google تمیز کاری حساب‌های جی‌میل در اندروید را آسان‌تر کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
کار با اکانت جیمیل در اندروید
کار با اکانت جیمیل در اندروید

فهرست مطالب

کاربران اندرویدی که بیشتر از طریق گوشی‌های هوشمند خود به جی‌میل دسترسی دارند، مدیریت حساب‌های خود را دشوار می‌دانند. کاربران رایانه شخصی می‌توانند چندین ایمیل را با کلیک یک دکمه در سرویس ایمیل رایگان Google انتخاب (Mark) کنند. با این حال، کاربران اندروید آن سهولت استفاده را ندارند و باید یکی یکی ایمیل‌ها را حذف کنند.
در دستگاه‌های اندرویدی، کاربران باید هربار یک ایمیل را با ضربه زدن روی آن‌ها انتخاب کنند تا آن‌ها را حذف/بایگانی کنند یا می‌توانند کنترل‌های سوایپ را برای چندین عملکرد سفارشی کنند. گوگل در حال برنامه‌ریزی است تا کاربران اندروید را راحت‌تر کند تا حساب‌های جیمیل خود را خلوت کنند.

دکمه «انتخاب همه» جیمیل در اندروید

بر اساس گزارش 9to5Google، این غول فناوری در حال اضافه کردن دکمه «انتخاب همه» (Mark All) به جیمیل در اندروید است. دکمه انتخاب همه در نسخه دسکتاپ جیمیل موجود است که هر بار 50 ایمیل را انتخاب می‌کند.
نسخه دسکتاپ جیمیل همچنین گزینه اضافی «انتخاب همه مکالمات در صندوق ورودی» را ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند برای انتخاب ایمیل‌ها در آن صفحه خاص کلیک کنند.

این گزارش ادعا می‌کند که دکمه «انتخاب همه» در دستگاه‌های پیکسل و سامسونگ گلکسی با اندروید نسخه 2023.08.20.561750975 ظاهر می‌شود. طبق این گزارش، جدیدترین ابزار درون برنامه‌ای در اندروید 14 (بتا) و اندروید 13 در دسترس خواهد بود.
به‌نظر می‌رسد گوگل این ویژگی را به‌عنوان سمت سرور بر اساس هر دستگاه عرضه می‌کند و مستقیماً به یک به‌روزرسانی برنامه مرتبط نیست. بنابراین، همه کاربران ممکن است بلافاصله تغییر را نبینند و ممکن است فقط برای چند کاربر منتخب در دسترس باشد.
در ماه جولای، نسخه وب جیمیل یک ابزار تقویم جدید دریافت کرد. این ابزار ایجاد Meet جدید را مستقیماً در پنجره نوشتن Gmail برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *