،

ویژگی انحصاری گوگل‌مپ iOS اکنون برای اندروید نیز در دسترس است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویژگی جدید گوگل مپ که از iOS به اندروید آمد

گاهی اوقات، دیدن برخی از برنامه‌های iOS گوگل که دارای ویژگی‌های بیشتری نسبت به همتایان اندرویدی خود هستند، واقعاً عجیب است، اگرچه این مورد به‌ندرت اتفاق می‌افتد. یکی از این ویژگی‌ها در دسترس بودن داده‌های آب‌وهوا درست در اپلیکیشن Google Maps در iOS است.

Google Maps در اندروید اکنون شامل یک کادر مستطیلی کوچک در سمت چپ بالای صفحه، زیر نوار جستجو است. در اینجا تمام جزئیات برای شما آورده شده است.

گوگل اکنون این ویژگی را به برنامه اندروید نیز آورده است. برنامه Google Maps در اندروید اکنون شامل یک کادر مستطیلی کوچک در سمت چپ بالای صفحه، زیر نوار جستجو است. جعبه مذکور حاوی اطلاعات مهمی از جمله دما و شاخص کیفیت هوا در منطقه است و حتی نشان می‌دهد که آیا باران، برف،وزش باد و غیره پیش‌بینی می‌شود یا خیر.

مطالب مرتبط: چگونه در گوگل Map، لایو لوکیشن بدهیم؟

این گزارش اضافه می‌کند که وقتی روی این کادر ضربه می‌زنید، آن را بزرگتر نمایش می‌دهد تا حتی اطلاعات بیشتر مربوط به آب و هوا را درباره یک مکان نشان دهد. علاوه بر این، با حرکت در سراسر نقشه، تغییر خواهد کرد.

این گزارش اضافه می‌کند که وقتی روی این کادر ضربه می‌زنید، آن را گسترش می‌دهد تا حتی اطلاعات بیشتر مربوط به آب و هوا را درباره یک مکان نشان دهد. علاوه بر این، با حرکت در سراسر نقشه، تغییر خواهد کرد.

این یکی از اجزای اصلی برنامه Google Maps برای iOS بوده است، و خوب است که ببینیم بالاخره راه خود را به اندروید نیز باز می‌کند. زمانی که می‌خواهید بدون خروج از اپلیکیشن گوگل مپ، شرایط آب و هوایی را ببینید، به‌خصوص در سفر، این ویژگی می‌تواند مفید واقع شود.

در مورد عرضه این به‌روزرسانی در اندروید قبلاً برای کاربران عرضه شده است و نسخه 11.113.x حتی دسترسی گسترده‌تری به برنامه ارائه می‌دهد. بنابراین، برنامه Google Maps خود را به‌روزرسانی کنید و اگر باز هم نمایش داده نشد، آن را متوقف کنید و مجدداً صبر کنید تا ظاهر شود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *