،

آخرین شایعات و زمان انتشار سری جدید هری پاتر

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تاریخ انتشار سری جدید هری پاتر 2026- 2024

آنونس سریال هری پاتر هم هیجان‌انگیز و هم وحشت آفرین بود. کتاب‌ها جادویی بودند و فیلم‌ها چکیده را به تصویر می‌کشیدند (که به‌ندرت اتفاق می‌افتد)، به‌همین دلیل است که اگر سریال موفق به انجام این کار نشود، طرفداران چیزهای زیادی برای از دست دادن دارند.

فیلم‌ها خیلی چیزها را ناددیده گرفته‌اند، زیرا پرداختن به جزئیات دقیق‌تر خیلی طول می‌کشد، و چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید در عرض دو ساعت پردازش کنید. این سریال مزیت زمان بیشتری را در اختیار دارد، بنابراین برای طرفداران کتاب، ممکن است در نهایت صحنه‌هایی را که دوست داشتید در کتاب‌ها تماشا کنید اما هرگز نتوانستید روی صفحه نمایش را تجربه کنید.

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد دریچه انتشار سریال هری پاتر، شایعات بازیگران و موارد دیگر می‌دانیم.

تریلر سری جدید هری‌پاتر

تاریخ انتشار سریال هری پاتر چه زمانی است؟

تاریخ انتشار در سال 2026 خواهد بود. ما می‌دانیم که این یک انتظار طولانی است. اما پس از 10 سال دیگر دوباره هری پاتر؟ ارزشش را دارد.

تاریخ انتشار سریال هری پاتر

سریال‌های هری پاتر چند فصل است؟

ما هنوز این موضوع را نمی‌دانیم، اما می‌دانیم که آنها قصد دارند این پروژه را طی 10 سال تولید کنند. ما فرض می‌کنیم که برخی از کتاب‌ها در چند فصل بازگو می‌شوند، زیرا تنها هفت کتاب وجود دارد. منابع می‌گویند که Fantastic Beasts بخشی از این بازگویی نخواهد بود.

ما تقریباً 10 سال از کتاب‌ها و 10 سال از فیلم‌ها را به‌دست آوردیم، و این واقعیت که پس از چنین فاصله طولانی، 10 سال دیگر به دست می‌آوریم، خبر بسیار خوبی است.

سریال‌های هری پاتر چند فصل است

از این سری هری پاتر چه انتظاری باید داشت؟

به‌دلیل کمبود زمان، و همچنین به‌دلیل اینکه آنها مجبور بودند با فیلم‌ها نسبت به کتاب‌ها، مخاطبان بیشتری را تامین کنند، جزئیات زیادی وجود داشت که مجبور بودند از آن غافل شوند. ما در اینجا درباره جزئیات اصلی صحبت می‌کنیم، بنابراین اولین چیزی که می‌توانید از سریال انتظار داشته باشید، شیرجه عمیق در تمام صحنه‌هایی است که فضاهای خلسه‌آوری را ایجاد کرده‌اند، حتی اگر آنها برای طرح داستان اهمیت کمتری داشته باشند.

امیدواریم بیشتر از زندگی عاشقانه هری، رابطه او با دامبلدور، روزهای خوب با سیریوس، پیوند او با ران و هرمیون و به‌طور کلی هاگوارتز ببینیم.

بازیگران سریال هری پاتر

بر اساس آنچه می‌دانیم، یک بازیگر کاملاً جدید برای مجموعه هری پاتر خواهد آمد. قرار نیست هیچ یک از بازیگران به‌طور میراثی در این نسخه حضور داشته باشند. تمرکز روی روایت داستان خواهد بود و نه چیزهای دیگر. وقتی می‌پرسیم آیا بازیگران قدیمی بازخواهند گشت یا نه، سؤالی که واقعاً می‌پرسیم این است که آیا دنیل رادکلیف برمی‌گردد؟

در اینجا چیزی است که او به ComicBook.com گفته شده است:

«درک ما این است که آنها تلاش می‌کنند تا از نو شروع کنند و من مطمئن هستم که هر کسی که آنها را می‌سازد می‌خواهد اثر خود را روی آن بگذارد و احتمالاً نمی‌داند که چگونه می‌تواند هری پیر را در این کار به سمت جایی در ابتدا براند.

بنابراین ما قطعاً به‌هیچ وجه دنبال آن نیستم. اما بدیهی است که برای آنها آرزوی موفقیت در جهان دارم و بسیار هیجان زده هستم که آن مشعل را روشن ببینم. اما فکر نمی‌کنم نیازی به کمک فیزیکی من داشته باشد.»

متیو لوئیس، بازیگر نقش نویل لانگ‌باتوم در این سریال، به مردم گفت که اگر مجبور به بازگشت شود، می‌خواهد نقش پروفسور لوپین را بازی کند. او می‌گوید: «شخصیتی که از آن لذت بردم پروفسور لوپین بود. اگر قرار بود بروم… این کار را انجام می‌دادم.»

انتخاب بازیگران جدید هنوز رسمی نشده است، اما لیست فعلی در اینجا آمده است. لطفا توجه داشته باشید که در این مرحله، اینها فقط شایعه هستند.

  • توبی وولف در نقش هری پاتر
  • برونته کارمایکل در نقش هرمیون گرنجر
  • جاشوا پیکرینگ در نقش ران ویزلی
بازیگران سری جدید هری پاتر چه کسانی هستند

نحوه تماشای سریال هری پاتر

برادران وارنر یکی از شرکت‌های سازنده سریال است، اما نمی‌دانیم در سال 2026 کجا پخش می‌شود. تا آن زمان، با فیلم‌های مکس که در حال حاضر هر هشت فیلم در آن پخش می‌شوند، باید دنبال کرد و دید که چه خواهد شد.

سریال هری پاتر درباره چیست؟

هری پاتر پسر یتیمی است که در تولد 11 سالگی خود متوجه می‌شود که در واقع یک جادوگر است. او برای حضور در مدرسه جادوگری و معجزه‌گری هاگوارتز دعوت شده است، جایی که او در نهایت احساس می‌کند به آن تعلق دارد. در هاگوارتز، هری اولین دوستان واقعی خود، ران ویزلی و هرمیون گرنجر را پیدا می‌کند.

اما گذشته هری با جادوگر تاریک لرد ولدمورت در هم آمیخته است که پدر و مادر هری را در کودکی کشت. هری به نحوی از این حمله جان سالم به در برد و تنها زخمی به شکل رعد و برق روی پیشانی‌اش باقی ماند. این رویداد یک ارتباط مرموز بین هری و ولدمورت ایجاد می‌کند.

همانطور که هری در آموزش جادویی خود پیشرفت می‌کند، هر سال چالش‌های جدیدی را به‌همراه دارد. او موضوعاتی مانند معجون‌ها، گیاه‌شناسی و دفاع در برابر هنرهای عمیق را مطالعه می‌کند و حتی ورزش جادویی کوئیدیچ را بازی می‌کند. با این حال، هری، رون و هرمیون اغلب خود را در موقعیت‌های خطرناکی می‌بینند که معمولاً مربوط به پیروان ولدمورت و تلاش او برای بازیابی قدرت است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *