،

قابلیت پنهان در گوشی‌های شیائومی که باید با آن آشنا شوید

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
قابلیت پنهانی در گوشی‌های شیائومی که باید با آن آشنا شوید

شرکت شیائومی به صورت پیش فرض برخی اپ‌ها را روی گوشی‌های خود نصب کرده که در میان آن باید به اپ پیش فرض Security آن اشاره کرد. اپی که در کنار نابودی ویروس‌ها و حذف برنامه‌های مخرب، بلکه برای بهینه کردن باتری و عملکرد دستگاه هم موثر است.

برنامه Security حتی روی تجربه کاربری گوشی شیائومی شما تاثیر گذاشته و قابلیتی که اشتباه فعال شده را غیرفعال می‌سازد. این اپ قابلیتی بوده که موجب بررسی گوشی پوکو، شیائومی یا ردمی شما شده و موجب حل مشکلات نرم افزاری دستگاه خواهد شد.

ابزار عیب یابی امکان بررسی مشکلات گوشی‌های شیائومی، ردمی یا پوکو شما را داده تا متوجه ایراد گوشی خود شوید. این ابزار اگر خطایی را در قسمتی از گوشی پیدا کند به شما گزارش خواهد داد و روش حل را مطرح می‌کند.

برای استفاده از آن کافی بوده مراحل زیر را دنبال کنید. این برنامه روی گوشی با سیستم عامل هایپراواس یا MIUI قابل دستیابی است.

  • ابتدا وارد برنامه Security شوید.
  • به پایین صفحه رفته و روی گزینه Solve problem لمس کنید.

وقتی این گزینه را لمس می‌کنید، برنامه Security بررسی را روی گوشی شما انجام داده تا از مشکلات آن با خبر شود. سپس راه حلی را به کار گرفته و آنها را برطرف می‌کند.

البته باید بیان داشت که بررسی روی کل بخش‌های گوشی شیائومی، پوکو یا ردمی صورت خواهد گرفت. این برنامه برنامه‌هایی که مصرف انرژی بالایی دارند را با نظر شما غیرفعال کرده و برنامه‌های مخربی که ممکن است به گوشی آسیب بزند با نظر شما حذف می‌کند.

حتی فایل‌های اضافی که روی گوشی دارید را به شما نشان داده و از شما درخواست حذف می‌کند. با تمام این اوصاف شما می‌توانید تجربه کاربری بهتری با وجود برنامه Security در گوشی خود داشته باشید. موضوعی که نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد و بسیار اهمیت دارد.

شیائومی سعی کرده با افزودن چنین قابلیتی مشکلات موجود را برطرف ساخته و نیاز مخاطب را برآورده کند. این برنامه کمک شایانی در افزایش بهره وری گوشی کرده و مشکلاتی که ممکن است از آن بی خبر باشید را حل می کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *