،

بسته الحاقی هالووینی High on Life منتشر شد

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
بسته الحاقی high on life با نام High on Knife

بسته الحاقی بازی پرطرفدار High on Life با نام High on Knife منتشر شد. این بسته تم هالووینی دارد و برای PS5، PS5، Xbox Series X|S، Xbox One و PC با قیمت 15 دلار منتشر شده است.
مایک فریدلی (Mike Fridley) در مورد این بازی می‌گوید: ما واقعا چاشنی ترس و خشونت در High on Knife را بالا بردیم و منطقی است که آن را نزدیک هالووین منتشر کنیم. محتوای قابل دانلود، شامل صحنه‌های خشن، غول‌های آخر تهوع‌آور و همه نوع موارد عجیب و غریب است که به دنیای High on Life اضافه شده است.
طبق گفته Squanch Games، داستان این بسته الحاقی در ادامه وقایعی است که در بازی اصلی اتفاق می‌افتد. داستان اصلی حول محور شخصیت اصلی (دو سال پس از داستان بازی اصلی) شکل می‌گیرد که به دوست خود Knifey کمک می‌کند تا بسته‌ای را در سیاره Peroxis پیدا کنند. شما زمان خود را صرف تعامل با ساکنان عجیب این سیاره می‌کنید و سرانجام به یک شرکت شبیه آمازون می‌رسید. کل این بسته الحاقی در زمانی بین یک و نیم تا دو ساعت قابل بازی کردن است و اگر بخواهید صد درصد آن را به اتمام برسانید، شاید یک ساعت بیشتر وقت خود را صرف آن کنید.
در این بسته، کمدین‌های شناخته شده‌ای از جمله Gabourey Sidibe، Sarah Sherman، Alec Robbins، Ken Marino و Michael Cusack به عنوان صداپیشه کاراکترهای بازی، ایفای نقش می‌کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *