،

برگزاری نخستین رویداد ملی راه هوشمند

حمیدزاده
اشتراک‌گذاری در:
برگزاری نخستین رویداد ملی راه هوشمند

نخستین رویداد ملی راه هوشمند به منظور تحقق توسعه و ارتقاء خدمت رسانی، با هدف شناسایی و بهره مندی صنعت حمل و نقل جاده‌ای از فناوری‌های نوین جهت خدمت رسانی بهتر و بیشتر به کاربران راه برگزار می‌شود.

این رویداد ملی با هدف هم‌اندیشی و کشف ایده‌های فناورانه تولید شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران وجامعه علمی کشور توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در سال‌ جاری برگزار می‌شود.

هدف از این رویداد، شناسایی، معرفی، تجاری سازی و نیز بهره‌برداری از محصولات و یا خدمات فناورانه محور درحوزه‌های یکپارچه‌سازی و اتصال داده‌ها، مدیریت کلان داده و استخراج دانش، خودروهای خودران و زیرساخت‌های لازم، استانداردسازی سامانه‌های حمل و نقل هوشمند، ایجاد ارزش افزوده و افزایش اثربخشی سامانه‌ها، هوش مصنوعی واینترنت اشیاء و فناوری‌های نوین، کالیبراسیون خودکار سامانه‌های حمل و نقل هوشمند، شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی و مدیریت تقاضای سفر، مکان‌یابی، جانمایی و روش‌های سرمایه‌گذاری سامانه‌های حمل و نقل هوشمند و ایده‌های آزاد است.

فناوری‌های برتر این رویداد علاوه بر شرکت در نمایشگاه حمل و نقل ایران که در تاریخ  ۲۶ و ۲۷ آذرماه سال جاری برگزار می‌شود، مورد حمایت سازمان ملی راه‌داری نیز قرار خواهند گرفت.

علاقمندان اعم از اساتید، دانشجویان، فناوران و شرکت‌های فناور، نوپا و دانش‌بنیان و فعال صنعتی تا ۳۱ شهریور ماه فرصت دارند طرح‌های خود را به دبیرخانه رویداد ارسال و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای www.irsmartroad.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های ۶۶۱۷۵۹۳۷-۰۲۱ و ۰۹۱۹۷۳۴۹۲۷۹ تماس حاصل کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *