،

ظاهر تلگرام در اپل ویژن پرو را ببینید+ویدیو

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تصویر تلگرام در اپل ویژن پرو

انتظار می‌رود اپل هدست AR/VR خود، Vision Pro را در سال 2024 برای کاربران ایالات متحده در دسترس قرار دهد. غول فناوری مستقر در کوپرتینو همچنین چندین توسعه‌دهنده برنامه را تشویق می‌کند تا برای اولین هدست واقعیت ترکیبی خود، برنامه‌های جدیدی بسازند. این سرویس پیام رسانی اکنون به اولین برنامه‌ای تبدیل شده است که مفاهیم برنامه ویژن شخص ثالث را نشان می‌دهد.
تلگرام یک اپلیکیشن پیام‌رسان است که در پلتفرم‌های مختلف از جمله iOS، macOS، اندروید و ویندوز در دسترس است. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، پاول دوروف، ویدیویی را به اشتراک گذاشته است تا نشان دهد که چگونه این برنامه برای صاحبان اپل ویژن پرو جستجو می‌کند. دارندگان این هدست به‌زودی می‌توانند با اپلیکیشن جدید ویژن او اس به تلگرام دسترسی پیدا کنند. همانطور که انتظار می‌رود با نزدیک شدن به تاریخ در دسترس بودن، تجارب بیشتری از برنامه شخص ثالث ‏visionOS‏ ارائه شود.

تلگرام در ویژن پرو چگونه به نظر می‌رسد

این ویدیو در تلگرام موجود است و اولین بار توسط 9to5Mac مشاهده شد. در این ویدیو، اپلیکیشن تلگرام در ویژن پرو دارای طراحی شفافی است که با ناحیه اطراف آن ترکیب می‌شود. این زبان طراحی است که اپل برای visionOS استفاده می‌کند.
برنامه visionOS همچنین دارای یک نوار کناری است که تمام مکالمات موجود را برای کاربر فهرست می‌کند. برای همه‌جانبه‌تر کردن ویدیوها، برنامه قبل از شروع پخش آن‌ها را از رابط خارج می‌کند.

در همین حال، با به‌اشتراک گذاری کاراکترهای ایموجی، آنها در سراسر صفحه نمایش خواهند بود و همچنین به‌روش‌های منحصر به‌فردی متحرک خواهند شد. کاربران ویژن پرو می‌توانند با استفاده از صفحه کلید مجازی یا از طریق دیکته از طریق سیری پیام ارسال کنند.
درست مانند سایر نمادهای visionOS‌ در رابط Home، تلگرام نیز در صورت انتخاب بصری، متحرک می‌شود و کمی بیرون می‌آید. یک انیمیشن به‌عنوان یک نشانه بصری برای برجسته شدن برنامه عمل می‌کند. از آنجایی که هدست ویژن پرو از ناوبری چشمی و حرکتی استفاده می‌کند، کاربران باید برای راه‌اندازی برنامه، انگشتان خود را لمس کنند. برای تماشای ویدیوی دمو در تلگرام کلیک کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *