ممکن است اینستاگرام به دوستان شما اجازه دهد به پست‌هایتان عکس اضافه کنند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اینستاگرام به دوستان اجازه می دهد عکس ها را برای شما ارسال کنند

اینستاگرام چندین ویژگی را آزمایش کرده است و طبق گفته رئیس پلتفرم، این شرکت در حال کار بر روی یک ویژگی مشترک دیگر برای کاربران عمومی است. این ویژگی به دوستان کاربران اجازه می‌دهد محتوا را به پست‌های خود اضافه کنند.
این بدان معناست که وقتی کاربران می‌خواهند عکس‌هایی را در پروفایل شما ارسال کنند، اینستاگرام به آنها این امکان را می‌دهد که به دنبال‌کنندگان اجازه دهند عکس‌ها و ویدیوهای خود را که می‌خواهند اضافه کنند، ارسال کنند.

موساری در پستی در کانال اینستاگرام خود گفت: «هشدار آزمایشی جدید. ما به‌تازگی آزمایش روش جدیدی را برای دعوت از دوستان برای پیوستن به پست‌های فید شما آغاز کرده‌ایم».شما می‌توانید قابلیت ارسال عکس و/یا ویدیو را برای فالوورهای خود فعال کنید که می‌توانید آن را تأیید کنید تا به پست اضافه شود.
لازم به ذکر است که پست‌های ارسالی کاربران برای دوستان به‌طور خودکار به چرخه‌ی محتویات صفحه نمی‌شوند و کسی که محتوا را پست کرده است باید هر عکس و ویدیو را قبل از اضافه شدن تأیید کند. طبق اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط Mosseri، پست‌های مشترک دارای دکمه «افزودن به پست» در گوشه سمت چپ پایین هستند.

کاربرد این ویژگی چیست؟

این اتفاق وقتی می‌افتد که افراد به تعطیلات می‌روند، همه افراد گروه روی مجموعه عکس‌های خود کلیک می‌کنند تا همه عکس‌های سفر را داشته باشند. این ویژگی گزینه‌ای برای به اشتراک گذاشتن خاطرات چنین سفری خواهد بود که با هم داشته‌اید.
علاوه بر این، مردم می‌توانند با اجازه دادن به دیگران برای پست کردن تصاویر بناهایی که بازدید کرده‌اند، همکاری کنند. اینستاگرام در حال حاضر به کاربران اجازه می‌دهد تا با امکان اشتراک‌گذاری پست‌های فید یا حلقه‌ها با یکدیگر همکاری کنند. علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند تصاویر و ویدیوها را با حداکثر 250 نفر به اشتراک بگذارند و ذخیره کنند.
به‌تازگی، این شرکت آزمایش توانایی ارسال ویدیوهای سلفی در Notes را آغاز کرده است.
به‌زودی، مردم می‌توانند عکس نمایه پیش‌فرض خود را در Notes با یک ویدیوی کوتاه و چرخشی به‌روزرسانی کنند. همچنان می‌توانید یک فکر را از طریق متن همراه با ویدیو به اشتراک بگذارید. مصری گفت «اگر شروع به دیدن ویدیوها در Notes کردید، نظر خود را با ما در میان بگذارید!».

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری