،

با ادغام فناوری Anokiwave اپل، آیفون های نسل بعدی جذاب می شوند

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
با ادغام فناوری Anokiwave اپل، آیفون های نسل بعدی جذاب می شوند

شرکت اپل در نظر دارد نسل بعدی آیفون را با آنتن بهتری همراه سازد. آنتنی که موجب استقبال بیشتر از آیفون‌های نسل جدید خواهد شد. براساس گزارش تازه انتشاریافته، شرکت UMC با اپل قرارداد امضا کرده تا به طراحی ماژول‌های جدید آنتن بپردازد. این تولید احتمالا در نسل بعدی آیفون‌ها تعبیه خواهد شد و تولید آن در حال گسترش است.

باید بیان داشت که تراشه‌های مورد اشاره ازفناوری Anokiwave اپل، یک سازنده تراشه‌های ارتباطی بی‌سیم بوده که اخیراً توسط Qorvo، تامین‌کننده تقویت‌کننده‌های برق اپل تصاحب شد.

 Qorvo در حال طراحی اجزای آنتن آیفون‌های نسل بعدی بوده و استفاده از فناوری Anokiwave اپل را حتمی می‌کند. باید بیان داشت که این تراشه‌های جدید از فناوری 3DIC UMC بهره گرفته و UMC را به یک بازیکن برجسته در ارتقای آنتن آیفون تبدیل خواهد کرد.

باید بیان داشت منابع صنعتی قصد دارند که اپل این استراتژی طراحی جدید را برای بهبود کارایی و افزایش قابلیت‌های دریافت در آیفون‌های نسل بعدی خود به کار می‌گیرد. این حرکت همزمان با ادغام فزاینده هوش مصنوعی در گوشی‌های هوشمند بوده، جایی که اتصالات قوی و قابل اعتماد بسیار اهمیت دارند.

این اولین حرکت UMC با قطعات اپل نبوده و پیش از آن، آنها تراشه‌های آی سی درایور را از طریق نواتک برای اپل تولید کردند. با این قرارداد جدید، UMC یک سفارش مهم را بدست آورد که نشان می‌دهد در زنجیره تامین اپل نقش مهمی دارد.

باید دید اپل قصد دارد در نسل بعدی آیفون چه فناوری‌های دیگری را به کار می‌گیرد. انتظار داریم سری آیفون 16 را در چهار مدل شاهد باشیم. چهار مدل به ترتیب آیفون 16، 16 پلاس، 16 پرو و 16 پرو مکس است.

آیفون‌ 16های چهارگانه در نوع خود برجسته هستند و می‌توانند عملکرد بالایی از خود نشان دهند. اپل درصدد بوده تا نسل بعدی آیفون را با بهترین فناوری همراه سازد تا بتواند در رقابت با رقبا عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

هر چند آیفون همیشه محبوبیت بالایی داشته و نیازی به مطرح شدن ندارد. سری آیفون 16 چهارگانه دارای ارتقایی در بخش طراحی و سخت افزاری هستند و باید انتظار بسیاری داشت.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *