،

آخرین نسخه بتای iOS 17 اکنون در حال عرضه

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
iOS 17 نسخه بتا

فرآیند تست بتای iOS 17 در حال نزدیک شدن به نقطه پایانی کار است زیرا رونمایی آیفون هر روز نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود. این بدان معناست که ویژگی‌های جدید احتمالاً با هر به‌روزرسانی بتا کاهش می‌یابد و حالت پالایش بر اساس بازخورد آزمایش‌کنندگان بتا شروع به کار می‌کند.
اپل به‌روزرسانی بتای iOS 17 7 را برای همه کاربرانی که نسخه بتا را نصب کرده‌اند حذف کرده است و در اینجا همه چیزهایی که در این به‌روزرسانی وجود دارد، آمده است.

اپل iOS 17 بتا 7: چه چیزهایی جدیدی ارائه شده است؟

برنامه تلفن: دکمه پایان تماس به همان جایی که بود بازگشته است
با آخرین به روز رسانی بتا، اپل دکمه پایان تماس را به موقعیت واقعی خود بازگردانده است – وسط پایین صفحه نمایش تلفن.

بازخورد لمسی در حالت بی‌صدا:
در نسخه ششم نسخه بتای iOS 17، یک باگ به طور موقت بازخورد لمسی را غیرفعال کرد که برای نشان دادن زمان فعال شدن سوئیچ بی‌صدا طراحی شده بود و گوشی را بی‌صدا می‌کرد. با این حال، در بتای هفتم، عملکرد بازخورد لمسی بازسازی شده است، و تنظیمات ظریفی در الگوی ارتعاش وجود دارد.
بازخورد لمسی در حالت بی‌صدا کمی طولانی‌تر از حالت عادی است، بنابراین تشخیص زنگ زدن تلفن برای کاربر آسان‌تر می‌شود.
درکِ خلق و خوی انسانی:
اپل ردیابی حالت را با iOS17 معرفی کرد و هفتمین به‌روزرسانی بتا قرار است انیمیشن‌های روانی را برای هر حالت برای ویژگی حالت ذهن در برنامه Health ارائه کند. سرعت حلقه‌ها در اطراف هر شکل نیز تغییر کرده است.
عرضه iOS 17
انتظار می‌رود که اپل iOS 17 با عرضه نسل بعدی آیفون وارد بازار شود. به‌روزرسانی آیفون قرار است در ماه سپتامبر عرضه شود و مانند همیشه، اپل به‌زودی پس از عرضه به‌روزرسانی iOS را آغاز خواهد کرد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *