ممکن است آیفون 15 با این دو رنگ جدید عرضه شوند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
رنگ های آیفون 15

نسل جدید آیفون‌ها همیشه یکی از موردانتظارترین عرضه‌های سال برای خریداران است. اکنون به عرضه سری آیفون 15 نزدیک‌تر شده‌ایم و شایعات در مورد این دستگاه‌ها شروع به افزایش کرده‌اند. آخرین شایعه در مورد انواع رنگ های آیفون 15 است.

اضافه کردن سایه های قرمز و سبز

طبق گزارش 9to5Mac که به اطلاعاتی از حساب کاربری Weibo استناد می‌کند، آیفون 15 پرو ممکن است در رنگی زرشکی عرضه شود. این همان حساب کاربری Weibo است که به درستی رنگ بنفش تیره را برای مدل‌های آیفون 14 پرو گزارش کرده بود. طبق شایعات، اپل می‌تواند رنگ زرشکی را برای مدل‌های آیفون 15 پرو بیاورد. شایعه شده است که سایه رنگ بسیار عمیق خواهد بود اما کمی روشن‌تر از رنگ بنفش تیره است.

 

رنگ های آیفون 15

 

در مورد مدل های غیر پرو آیفون 15، شایعه شده است که یک سایه سبز کاملاً جدید اضافه خواهد شد. انواع رنگ سبز با آیفون 12 و آیفون 11 نیز عرضه شد. شایعات حاکی از آن است که رنگ سبز آیفون 15 به رنگ سبزی که اپل با آیفون 11 و 12 ارائه کرده است، نزدیک‌تر خواهد بود.
با نزدیک‌تر شدن به عرضه آیفون 15 که باید در ماه سپتامبر باشد، شایعات بیشتری از گوشه و کنار اینترنت منتشر می‌شود. تاکنون شایعاتی وجود داشته است که نشان می‌دهد همه آیفون‌ها دارای دوربین‌های 48 مگاپیکسلی هستند، اینکه اپل چگونه می‌تواند از دو نوع پردازنده A17 Bionic استفاده کند و چگونه آیفون 15 می‌تواند شبیه به آیفون 15 پرو باشد.

شایعات قبلی نشان داده بودند که اپل چگونه می‌تواند از دکمه‌های حالت جامد استفاده کند، اما صحت آن‌ها تایید نشد. یکی از تغییرات بزرگی که ممکن است در سری آیفون 15 رخ دهد این است که می‌تواند دارای یک درگاه Type-C برای شارژ باشد و نه یک پورت لایتنینگ.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *