چرا کاربران آیفون، اندروید را دوست ندارند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
چرا کاربران آیفون را بیشتر از اندروید دوست دارند؟

پاسخ این سوال را می‌گذاریم بر این‌که اندروید بهتر است یا آیفون؟ کاربر اندرویدی می‌خواهد به آیفون سوئیچ کند اما از طرف دیگر کاربری که آیفون دارد نمی‌خواهد به اندروید سوئیچ کند، اما چرا؟ چه چیزی است که کاربران آیفون در مورد سیستم عامل اندروید دوست ندارند.

حتماً بارها دیده‌اید که کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی، آیفون اپل را خریداری می‌کنند، اما افراد کمی هستند که پس از استفاده از آیفون به اندروید روی می‌آورند. سوال اینجاست که چه چیزی باعث می‌شود کاربران آیفون به سیستم عامل اندروید تغییر ندهند؟ امروز به شما خواهیم گفت که دلیل عدم علاقه کاربران آیفون به گوشی‌های اندرویدی چیست؟

هر شخصی دوست دارد یک آیفون بخرد، در مقایسه با اپل، گوشی‌های هوشمند با اینکه سیستم عامل اندروید ارزان‌تر خواهید بود، اما با وجود این، کاربران آیفون، اندروید را دوست ندارند.

اگر تا به حال این سوال را از کاربری که از آیفون اپل استفاده می‌کند بپرسید که آیا مایل است از تلفن اندرویدی استفاده کند، پاسخ برخی افراد مثبت خواهد بود در حالی که پاسخ بسیاری از افراد «هرگز» خواهد بود. تعداد کاربرانی که پاسخ مثبت می‌دهند بسیار کمتر از پاسخ منفی خواهد بود.

چرا اندروید را دوست ندارید؟

همانطور که همه ما می‌دانیم که آیفون شرکت اپل از امنیت بیشتری نسبت به گوشی‌های اندرویدی برخوردار است. هر روز مواردی از هک گوشی فاش می‌شود، در چنین شرایطی کاربران اندروید همیشه نگران حفظ حریم خصوصی و امنیت هستند. حفظ حریم خصوصی و امنیت دو موردی است که مانع از تغییر کاربران آیفون به اندروید می‌شود.

در بسیاری از گزارش‌هایی که تاکنون منتشر شده، ادعا شده است که اپل از نظر امنیت بسیار بهتر از اندروید است. شما مردم خواهید گفت که برخی از افراد به دلیل نماد برند نمی‌خواهند به اندروید سوئیچ کنند. دلایل زیادی مانند حریم خصوصی، امنیت و نماد وضعیت وجود دارد که به‌دلیل آن کاربران آیفون از سیستم عامل اندروید خوششان نمی‌آید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *