بروز رسانی آیفون‌های فروخته نشده اپل، بدون باز کردن جعبه در فروشگاه‌‍‌ها

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آپدیت آیفون آکبند-لاگ‌مدیا

اپل ایده جدیدی را ارائه کرده است که در آن قصد دارد تمام آیفون‌های موجود در فروشگاه‌ها را در حالت بسته‌بندی به‌روز کند. درست به‌نظر می‌رسد جالب است! مارک گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود گزارش داد که ظاهراً این شرکت سیستم جدیدی ارائه کرده است که به‌روز رسانی iOS را برای آیفون‌های فروخته نشده‌ای که هنوز در فروشگاه های اپل هستند اعمال می‌شود.

آیفون‌ها به‌روزرسانی‌ها را درون جعبه دریافت می‌کنند

سیستم به‌روزرسانی درون جعبه برای دستگاه‌های قدیمی‌تر و همچنین برای دستگاه‌های جدیدتر نیز قابل اجرا است. به عنوان مثال، شما یک آیفون 14 خریداری کرده‌اید که با به‌روز رسانی iOS 16 راه اندازی شد و سپس به آپدیت iOS 17 نیاز دارد که اکنون برای همه آیفون‌های سازگار در دسترس است. همین امر در مورد آیفون 15 نیز صدق می‌کند که بلافاصله پس از راه‌اندازی به آپدیت iOS 17.0.1 نیاز داشت. اکنون، همه این کارها را می‌توان در جعبه درست در فروشگاه‌ها بدون باز کردن بسته‌بندی انجام داد.

این یک مشکل بزرگ را برای کاربران حل می‌کند

اکثر اوقات وقتی کاربران یک گوشی جدید می‌خرند، معمولاً در نهایت متوجه می‌شوند که چندین به‌روزرسانی جدید در انتظار وجود دارد و سپس مجبور می‌شوند قبل از اینکه بتوانند از تلفن استفاده کنند، به‌روزرسانی را نصب کنند.
با استفاده از این سیستم جدید، کاربران دیگر مجبور نخواهند شد به‌روزرسانی را به‌صورت دستی نصب کنند، زیرا تلفن‌ها با آخرین نسخه سیستم عامل موجود در حال حاضر عرضه می‌شوند.

این کار چگونه انجام می‌شود؟

گورمن اشاره کرده است که اپل استور یک دستگاه پد مانند خواهد داشت که جعبه روی آن قرار خواهد گرفت. با این کار آیفون به‌صورت بی‌سیم روشن می‌شود و آخرین به‌روز رسانی نرم‌افزار را وارد گوشی می‌کند و سپس دوباره گوشی را خاموش می‌کند.
در حال حاضر، این برای آیفون‌ها قابل اجرا است. با این حال، بسیار خوب است که ببینیم اپل این‌را به دستگاه‌های بیشتری در کاتالوگ خود ارائه می‌دهد. همچنین احتمالاً سیستم به‌روز رسانی جدید تا پایان سال به یک عمل طبیعی و روتین تبدیل خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری