،

این آیفون‌ها به‌روزرسانی iOS 17 را دریافت نمی‌کنند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
iOS 17 update بروز رسانی آیفون

اپل در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان WWDC 2023 در ژوئن سال جاری از آخرین نسخه سیستم عامل iOS خود،iOS 17 رونمایی کرد. اکنون در رونمایی از سری آیفون 15، اپل اعلام کرد که آپدیت iOS 17 را برای تمامی آیفون‌های سازگار در 18 سپتامبر عرضه خواهد کرد.
این شرکت همچنین لیست آیفون‌هایی را که آخرین آپدیت iOS 17 را دریافت نمی‌کنند، تایید کرده است. اپل تایید کرد که تنها آیفون XS و نسخه‌های جدیدتر به‌روز رسانی iOS 16 را دریافت خواهند کرد. این بدان معناست که آیفون X، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس آپدیت iOS 17 را دریافت نخواهند کرد.

آیا به‌روز رسانی سیستم عامل اپل یک الزام است؟

به‌روز رسانی سیستم عامل مجموعه‌ای از ویژگی های جدید را برای آیفون‌های سازگار به ارمغان می‌آورد. این‌ها شامل پست صوتی زنده، ویجت‌های تعاملی، استفاده از سیری در حین تماس‌های تلفنی، حالت آماده به‌کار، پوسترهای تماس و موارد دیگر است.
در حالی که این آیفون‌ها جدیدترین به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل را دریافت نمی‌کنند، اپل متعهد است که در صورت نیاز، وصله‌های امنیتی ضروری را ارائه کند. با این حال، آیفون‌های ذکر شده هیچ ویژگی اضافی نخواهند داشت و عملکرد فعلی خود را حفظ می‌کنند.

برای کسانی که نمی‌دانند،باید گفت شرکت اپل آیفون X را در سال 2017 عرضه کرد. این نسخه دهمین سالگرد آیفون این شرکت است. این گوشی هوشمند از چیپست A11 Bionic بهره می‌برد و با طراحی تمام صفحه عرضه می‌شود. از سوی دیگر، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس نیز در سال 2017 روانه بازار شدند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *