،

جدیدترین نسخۀ Chat GPT؛ آرامش و سرعت بیشتر برای کاربران

بهار قربانپور
اشتراک‌گذاری در:

شرکت OpenAI، ویژگی‌های جدید را برای چت‌بات هیجان‌انگیز خود، (ChatGPT) در نظر گرفت.

 این شرکت، در حساب کاربری رسمی خود در توییتر نوشت: «ویژگی‌های جدید به ربات چت اجازه می‌دهد تا پیام‌های پیگیری پیشنهادی را در پایین پاسخ‌های خود نشان دهد.» 

  OpenAI در توییتی دیگر نوشت: «در به‌روزرسانی جدید که اوایل هفتۀ آینده عرضه می‌شود مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های کوچک را می‌بینیم که تجربه ChatGPT را بهبود می‌بخشد. 

  ویژگی‌های جدید شامل: مثال‌های سریع، پاسخ‌های پیشنهادی، GPT-4 به‌طور پیش‌فرض، آپلود چندین فایل، ماندن در سیستم و میان‌برهای صفحه‌کلید است.»

  با استفاده از ویژگی نمونه‌های سریع، کاربران اکنون می‌توانند نمونه‌هایی از اعلان‌ها را ببینند تا به آن‌ها در قالب‌بندی بهتر درخواست‌هایشان کمک کند.

  این صفحه، جایگزین صفحۀ خالی در نسخۀ پیشین است که کاربران را تشویق می‌کند تا کار خود را آغاز کنند و سردرگم نمانند.

  ویژگی «پیشنهاد بیشتر» یا «پیشنهادهایی برای پاسخ» به کاربران اجازه می‌دهد تا با یک کلیک، موضوع را عمیق‌تر نگاه کنند و موارد بیشتر و بهتری از آن را درک نمایند. با این ویژگی، ChatGPT ، مسیری خوشایند را برای ادامه مکالمه پیشنهاد می‌کند.

  یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این است که در به‌روزرسانی جدید، GPT-4 به عنوان پیش‌فرض تنظیم شده است. در حالی که قبلاً چت جی‌پی‌تی، GPT-3.5  را به‌عنوان پیش‌فرض برای کاربران Plus ارائه می کرد که کاربر خود باید به GPT-4 تغییر وضعیت می داد.

  در آخرین به روز رسانی، GPT-4 پیش فرض خواهد بود که همین روند کاری کاربر را آسان‌تر و کوتاه‌تر کرده است. OpenAI گفت: «هنگام شروع یک چت جدید به عنوان کاربر پلاس، ChatGPT مدل انتخابی قبلی شما را به خاطر می‌آورد – این یعنی دیگر به GPT-3.5 باز نمی‌گردد. علاوه بر این، کاربران می توانند از ChatGPT حداکثر استفاده را ببرند زیرا ربات چت به آن‌ها اجازه می‌دهد چندین فایل را آپلود کنند. ChatGPT اکنون داده‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند و بینش‌هایی را در چندین فایل ایجاد می‌نماید. با این حال، لازم است که این ویژگی با Code Interpreter بتا برای همه کاربران پلاس در دسترس قرارگیرد.»

  OpenAI گفته است که به‌روزرسانی جدید آن به کاربران اجازه می‌دهد مدت طولانی‌تری وارد سیستم شوند و دیگر هر دو هفته یک‌بار از حساب خود خارج نمی‌شوند.

  مدیر بخش پشتیبانی این شرکت گفت: «زمانی که نیاز به ورود به سیستم داشته باشید، با یک صفحه خوشامدگویی ویژه، روبه‌رو خواهید بود.»

  علاوه بر این، اکنون کاربران می توانند به ChatGPT به روشی سریع‌تر و کارآمدتر دسترسی داشته باشند.

  این شرکت کلیدهای میانبر Ctrl + Shift + C را برای کپی‌کردن بلوک‌های کد معرفی کرده است. برای مشاهده لیست کامل میانبرها، کاربران باید CTRL + / را روی صفحه کلید خود فشار دهند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *