،

به‌روزرسانی امنیتی ماه مارس به نسخه گلکسی اس 23 FE می‌رسد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
به‌روزرسانی امنیتی ماه مارس به نسخه گلکسی اس 23 FE می‌رسد

سامسونگ آپدیت امنیتی جدیدی را برای Galaxy S23 FE منتشر کرده است. این مشابه به‌روزرسانی است که چند روز پیش برای گلکسی S23، گلکسی S23+ و گلکسی S23 Ultra ارائه شد، اما با کمی تأخیر انجام می‌شود، زیرا مدل‌های Fan Edition معمولاً به‌روزرسانی‌ها را در یک برنامه زمانی جداگانه دریافت می‌کنند، به این دلیل که راه‌اندازی نمی‌شوند.

سامسونگ آپدیت امنیتی جدیدی را برای گلکسی S۲۳ در ایالات متحده منتشر کرده است.  این به‌روزرسانی در اوایل این هفته منتشر شد و گلکسی اس ۲۴ اولین کسی بود که آن را دریافت کرد.  در حال حاضر، تلفن‌های قدیمی‌تر به روزرسانی جدید دریافت می‌کنند.

Galaxy S23 قفل شده توسط شرکت مخابراتی به‌روزرسانی امنیتی مارس 2024 در ایالات متحده دریافت می‌کند. جدیدترین به‌روزرسانی امنیتی برای Galaxy S23، Galaxy S23+ و Galaxy S23 Ultra با نسخه میان‌افزار S91xUSQS2BXBD در ایالات متحده ارائه می‌شود. این به روز رسانی در حال حاضر محدود به واحدهای قفل شده توسط اپراتور در سری Galaxy S23 است. این وصله امنیتی مارس 2024 را ارائه می کند که ده ها نقص امنیتی موجود در نسخه نرم افزار قبلی را برطرف می کند. حال بروزرسانی گلکسی اس 23 FE برای اولین بار در برخی از مدل‌های قفل شده توسط اپراتور در ایالات متحده عرضه شده است، اما نسخه‌های قفل‌شده است. دارندگان S23 FE با آخرین به روز رسانی تغییرات مشابه دارندگان S23، S23+ و S23 Ultra را دریافت می کنند: به لطف آپدیت امنیتی مارس 2024، امنیت افزایش یافته است.

طرفداران سامسونگ امیدوار بودند که اولین آپدیت گوشی هوشمندشان در ماه مارس، One UI 6.1 را به همراه داشته باشد ، اما اینطور نیست، اگرچه امیدواریم این شرکت موفق شود One UI 6.1 را تا قبل از پایان ماه برای برخی از دستگاه های واجد شرایط منتشر کند. .

آخرین به روز رسانی گلکسی اس 23 FE با نسخه سیستم عامل S711USQS2BXBF همراه است. با ضربه زدن روی دکمه دانلود و نصب، می‌توان آن را از طریق تنظیمات گوشی منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار دانلود کرد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *