مایکروسافت چت بینگ از 16.000 کاراکتر پشتیبانی می‌کند؛ چند برابر ChatGPT؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
مایکروسافت بینگ چت 12.000 کاراکتر را ساپورت می‌کند

مایکروسافت قبلاً شروع به ارائه ویژگی جدید Notebook Bing Chat یا Copilot برای همه کاربران کرده است. این شامل تب جدید Bing Chat Notebook است که دارای ویژگی‌هایی مانند توانایی تعامل با GPT-4 در زمان واقعی است.
Windows Latest گزارش داده است که مایکروسافت این عرضه را تایید کرده است و همچنین فاش کرده است که Notebook Bing Chat از درک سریعتر و حداکثر 16.000 کاراکتر پشتیبانی می‌کند. این تقریباً چهار برابر بیشتر از آن چیزی است که ChatGPT و Bing Chat در حال حاضر پشتیبانی می‌کنند.

شایان ذکر است که رابط چت بینگ همچنان برای وب وجود خواهد داشت. در همین حال، Notebook Bing Chat بخشی از Copilot در ویندوز خواهد بود و عملکردی دو صفحه‌ای ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند در سمت چپ سؤالات خود را بپرسند و نتایج در صفحه سمت راست نشان داده می‌شود.

نسخه نوت بوک بینگ چت منحصر به شرکت نیست و برای همه کاربران از جمله مصرف کنندگان در دسترس خواهد بود. با این حال، از این لحظه، به نظر می‌رسد که عرضه به‌صورت مرحله‌ای است و ممکن است مدتی طول بکشد تا به همه کاربران در سطح جهانی برسد.

ویژگی‌های دیگر

مایکروسافت همچنین چندین ویژگی دیگر را به Bing Copilot اضافه کرده است، از جمله افزونه «جستجو»، تجربه‌ای مانند ChatGPT بدون نتایج جستجو، و عرضه جهانی مفسر کد. ویژگی‌های آزمایشی مانند خواندن با صدای بلند، ادغام مایکروسافت اکسل، و دکمه ویرایش برای برخی از کاربران در دسترس است و در آینده نزدیک برای همه در دسترس است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *