تفاوت‌های Copilot مایکروسافت با ChatGPT

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
برنامه Copilot مایکروسافت چه تفاوتی با ChatGPT دارد؟

Copilot AI مایکروسافت در مقابل. ChatGPT: مایکروسافت اپلیکیشنی شگفت انگیز برای کاربران آیفون ارائه کرده است که از طریق آن می‌توانید از جدیدترین GPT-4 مبتنی بر هوش مصنوعی به‌صورت رایگان استفاده کنید.

اپلیکیشن Microsoft Copilot هم اکنون برای کاربران آیفون و آیپد برای دانلود در اپ استور اپل در دسترس است. مایکروسافت اخیرا اپلیکیشن مستقل Copilot را در اندروید معرفی کرد و پس از آن این شرکت چند روز بعد آن را برای کاربران آیفون نیز عرضه کرد. چت بات مبتنی بر هوش مصنوعی به آخرین GPT-4 و DALL-E 3 مجهز شده است. این برنامه برای دانلود و استفاده رایگان است، اما برخی از ویژگی‌ها در نسخه موبایل Copilot وجود ندارد.

مدل زبان بزرگ را می‌توان به‌صورت رایگان استفاده کرد

Copilot اخیراً از بینگ چت تغییر نام داده است و به کاربران امکان می‌دهد یک اسکریپت از متن ایجاد کنند. به سوالات پاسخ خواهد داد. همچنین می‌توانید تصاویری از DALL-E 3 تولید کنید. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا از آخرین مدل زبان بزرگ GPT-4 OpenAI به‌صورت رایگان استفاده کنند. با این حال، زمانی که آن را آزمایش کردیم، تنها 30 بازخورد در یک زمان ارائه داد.

چقدر با ChatGPT OpenAI متفاوت است؟

اگرچه Open AI’s ChatGPT در برخی موارد از این برنامه جلوتر است، زیرا برنامه Copilot در iOS هیچ سابقه چت‌ای را ذخیره نمی‌کند، به این معنی که نمی‌توانید چت‌های اخیر را دوباره بخوانید، اما این ویژگی به شما برتری نسبت به ChatGPT می‌دهد. اما در دسترس است. جدا از این، با Copilot شما به‌صورت رایگان به GPT-4 دسترسی دارید، در حالی‌که در ChatGPT باید برای استفاده از آن مبلغی بپردازید. از طرف دیگر در اندروید برای استفاده از Copilot نیازی به ورود به سیستم نیست. در حالی که اگر وارد سیستم شوید، برخی از ویژگی‌های اضافی را دریافت خواهید کرد.

چگونه از آن استفاده کنیم؟

کاربران می‌توانند از صدا یا تصاویر برای پرسیدن سوال و شروع چت با Copilot در iOS استفاده کنند. فهرست اپ استور نشان می‌دهد که می‌توانید از این برنامه با آیفون و آیپد دارای iOS 15 یا جدیدتر استفاده کنید. علاوه بر این، این برنامه برای دانلود در مک نیز موجود است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *