جزئیات کنگره جهانی موبایل بارسلونا 2024

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
کنگره جهانی موبایل بارسلونا

هزاران نفر از متخصصان اکوسیستم اتصالات در 26 تا 29 فوریه 2024 (هفتم تا دهم اسفند ماه 1402) در کنگره جهانی موبایل بارسلونا ، اسپانیا گرد هم می‌آیند تا ایده‌های خود را به اشتراک بگذارند.

بارسلونا قرار است پذیرای بیش از 50.000 متخصص از صنعت ارتباطات سیار در این کنگره جهانی باشد که بر آخرین تحولات جدید و روندهای پیشرفته در این زمینه تمرکز دارد.

کنگره جهانی موبایل بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ارتباطات سیار را با کنوانسیونی در مورد آخرین تحولات در این بخش ترکیب می‌کند. نمایندگان اپراتورهای شبکه، فروشندگان و متخصصان مخابرات به آینده بازارها و بهترین استراتژی برای دنبال کردن نگاه خواهند کرد. این همچنین یک فرصت عالی برای ایجاد روابط تجاری با سایر نمایندگان در این بخش و به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش با متخصصان است.

موضوعات مرتبط در کنگره موبایل 2024

امسال، Mobile World Congress شش موضوع بسیار مرتبط را برای جامعه تلفن همراه برجسته خواهد کرد: 5G و فراتر از آن، Connecting Everything، انسانی‌سازی هوش مصنوعی، ساخت DX و DNA دیجیتال ما.

MWC 2024 بزرگ‌ترین برندهای این بخش را در پس زمینه داغ‌ترین فناوری‌ها، محتوای هیجان‌انگیز و نکات کلیدی تاثیرگذار در خود جای خواهد داد. برنامه نمایشگاه پویا GSMA بیش از 88.000 شرکت کننده از حداقل 200 کشور را جذب می‌کند و نسبت 2 به 1 C-suite را حفظ می‌کند. بحث‌های روشنگر، الهام‌بخش، و معاملات تجاری تصمیم گیرندگان و سخنرانی‌های مهم را در خط مقدم اکوسیستم جهانی تلفن همراه همگرا می‌کند. به لطف تعداد بالای شرکت کنندگان و سخنرانان صنایع مجاور، تعاملات ارتباطی بین صنعتی بر نمایشگاه غالب خواهد بود.

کنگره جهانی موبایل تا سال 2030 در اسپانیا برگزار خواهد شد

اطلاعات کلی

نمایشگاه کنگره جهانی موبایل یا MWC Barcelona نقطه مرجع بین المللی برای صنعت فناوری، موبایل و ارتباطات است. نمایشگاه MWC با میزبانی نسخه‌های سالانه در Fira Barcelona Gran Via، به‌طور مرتب پذیرای 1500 غرفه‌دار برای پنج روز معامله، شبکه‌سازی و نمایش فناوری است که مرزها را جابجا می‌کند. کل اکوسیستم موبایل در Fira Gran Via به نمایش گذاشته شده است که توسط بیش از 2000 شرکت نمایشگاهی از هر بخش، از مراقبت‌های بهداشتی گرفته تا خودرو، گرد هم آمده است.

حل مشکلات جهانی اتصال تلفن همراه در مهمترین صنایع نیازمند تلاش متخصص جهانی است. به‌همین دلیل، MWC از بیش از 1050 کارشناس از 168 کشور جهان برای سرفصل کنفرانس‌ها و جلسات آموزنده در مورد همه جنبه‌های اتصال جوامع، ماشین آلات و صنایع آینده استقبال می‌کند.

MWC پنج روزه در Fira Gran Via دارای مجموعه‌ای از کنفرانس‌ها، برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی برای شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی موبایل است که می‌خواهند کسب‌وکار خود را به سطح بالاتری ببرند و از رقبا جلوتر بمانند. این نمایشگاه رویکردی چند صنعتی برای حل مسائل اتصال جهانی دارد و به‌همین دلیل، حضور در آن به‌ویژه برای بازدیدکنندگان با مدیریت متوسط و بالاتر که می‌خواهند تأثیر واقعی در دنیای دیجیتال داشته باشند، ضروری است.

زمان برگزاری کنگره جهانی موبایل اسپانیا 2024

چه کسانی در این کنگره حضور پیدا می‌کنند؟

در درجه اول برخی از تأثیرگذارترین تصمیم‌گیرندگان جهان، از جمله 59 درصد از ارشدترین تصمیم‌گیرندگان در صنعت را جذب می‌کند. این نمایشگاه میزبان نوآورترین شرکت‌ها با آخرین پیشنهادات پیشگامانه‌شان، و همچنین وزیران بازدیدکننده، تنظیم‌کننده‌های مخابراتی، مقامات حفاظت از داده‌ها، نمایندگان ارشد سازمان‌های بین‌المللی و بیش از 8.000 مدیر عامل صنعت است که همگی برای به اشتراک گذاشتن دانش و مشارکت در سیاست‌های مهم گرد هم می‌آیند. و موضوعات نظارتی شرکت کنندگان در کنگره جهانی موبایل می‌توانند دید شرکت خود را افزایش دهند، زیرا MWC توسط بیش از 3.600 نماینده مطبوعات و رسانه‌ها پوشش داده می‌شود.

چه چیزی کنگره بارسلونا را خاص می‌کند؟

نمایشگاه MWC با هدف تسریع اتصال در تمام بخش‌ها و سطوح طراحی شده است. MWC این هدف بلندپروازانه را با درگیر کردن بازیگران فعال از صنایعی که بیشترین سهم را در اتصال جهانی دارند انجام می‌دهد: خودرو، فین‌تک، بهداشت و درمان و تولید. در نمایشگاه، شرکت‌های کوچک و بزرگ می‌توانند در یکی از موضوعات مرتبط با بخش، شبکه‌بندی و معاملات را تنظیم کنند: اتصال 5G، AI Advance، CloudNet، FinTech، Internet of Everything و Tech Horizon. غرفه‌دارانِ سطح بالا، کیفیت بی‌نظیری را به محصول ارائه شده در MWC می‌افزایند و آن را به رویدادی حیاتی برای بازدیدکنندگان و خریداران با رتبه بالا تبدیل می‌کنند. شرکت‌ها و سیاست‌گذاران به کنگره جهانی موبایل می‌روند تا آینده اکوسیستم‌های موبایل را کشف کنند و بر اساس آن برنامه‌ریزی کنند.

MWC بدون شک مکان مناسبی برای کشف راه حل‌های حیاتی برای از بین بردن شکاف‌های دیجیتال و اتصال در همه اقتصادها در عین دستیابی به اهداف آب و هوایی است. حمایت از سازگاری دیجیتال در سطح منطقه‌ای و ملی، برنامه وزیران GSMA است که برای میزبانی بیش از 160 نماینده که آینده دیجیتالی و اقتصادی بسیاری از کشورها برای هدایت روندهای جهانی موبایل را شکل می‌دهند، مجهز شده است. در اصل، برنامه وزیران، مجموعه‌ای از کنفرانس‌ها و گفتگوها به رهبری نمایندگان است که حاوی اطلاعات و یافته‌های پژوهشی است درباره آنچه که برای توسعه ساختارهای تلفن همراه موجود به سیستم‌های اتصال تلفن همراه فراگیر جهانی نیاز است. بنابراین، همه شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی موبایل این فرصت منحصربه‌فرد را دارند تا تأثیر قابل‌توجهی بر اتصال، در سطح محلی و جهانی داشته باشند.

چیزی که در کنگره جهانی موبایل 2024 جدید است

MWC 2024 ساختار سالن را بازطراحی می‌کند و یک منطقه اختصاصی برای صنایع متصل در سالن 4 اضافه می‌کند. منطقه جدید سازمان‌ها و مشاغل از صنایع مختلف را در خود جای خواهد داد. آشنایی با متخصصان بهداشت، مهمان‌نوازی، معدن، دریانوردی، هوانوردی یا کشاورزی ارائه خواهد شد که ویترین برجسته‌ای از صنایع متصل را در MWC 2024 ارائه خواهند کرد.

کنگره جهانی موبایل تا سال 2030 در شهر بارسلون برگزار خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *