،

جزئیات جدیدی از گلکسی رینگ منتشر شد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
جزئیات جدیدی از گلکسی رینگ منتشر شد

سامسونگ در نظر دارد بزودی حلقه جادویی خود گلکسی رینگ را عرضه کند. این گجت پوشیدنی در رویداد رونمایی سری اس 24 معرفی شد و در MWC  امسال نیز اطلاعاتی پیرامون آن توسط سامسونگ اعلام شده است.

به گزارش رسانه کره‌ای Elec، سامسونگ تصمیم گرفته ابتدا 400 هزار دستگاه از این حلقه را به تولید برساند. این تعداد همان عددی بوده که شرکت کره‌ای پیش‌بینی کرده به فروش می‌رسد.

چنین رقم فروشی شاید چندان عملی نباشد، زیرا بلندپروازانه بوده و این نوع گجت‌ها به دلیل جدید بودنشان، فروش آنها کمی جای ابهام دارد. در سوی دیگر گفته شده تولید انبوه از ماه می یا همان اردیبهشت یا خرداد آغاز خواهد شد.

سامسونگ تصمیم داشته در صورت استقبال بالا، میزان تولید را افزایش دهد تا بتواند پاسخگو تقاضا باشد. احتمالا در اواخر جولای یا آگوست همزمان با عرضه نسل جدید گوشی‌های تاشو، گلکسی رینگ نیز به بازار برسد.

تاکنون این شرکت مشخص کرده گلکسی رینگ در 9 سایز و سه گزینه رنگی با عمرباتری 9 روزه عرضه خواهد شد. کوچک‌ترین سایز به باتری 14.5 میلی آمپرساعتی مجهز شده و بزرگ‌ترین سایز یک باتری 21.5 میلی آمپرساعتی دارد. انتظار رفته به جز دستگاه‌های سامسونگ، با گوشی‌های اندرویدی دیگر و آیفون‌ها هم سازگاری پیدا کند.

گلکسی رینگ مدتها بود در شایعات قرار داشت و سامسونگ تصمیم گرفته بود در سال‌های اخیر از آن رونمایی کند. اما در نهایت این گجت پوشیدنی به تازگی و در سال 2024 پس از سال‌ها انتظار رونمایی شد.

گلکسی رینگ یک ابزار پوشیدنی سلامت محور است که می‌تواند دادهه‌های سلامتی را بدست آورده و آن را به شما دهد تا بتوانید از طریق آنها به سراغ پزشک رفته و بدنه خود را بررسی کنید. بنابراین باید گلکسی رینگ را جادوی هوشمند سلامتی سامسونگ به حساب آورد که می‌تواند به گوشی متصل شده و اطلاعات کسب شده را منتقل کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *