،

آیا کاراکترهای هالیوودی جدید به mortal Kombat 1 اضافه می‌شوند؟

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
حضور کاراکترهای فیلم‌های هالیوودی در mortal kombat 1

یکی از توسعه دهندگان محبوب Mortal Kombat 1 تصویری را در پلتفرم X منتشر کرده است که می‌تواند منظور آن، حضور کاراکترهای محبوب فیلم‌های ترسناک هالیوودی در این بازی باشد.

تصویر توییت Ed Boon


سابقا در مجموعه بازی‌های مورتال کامبت، شاهد حضور چهره‌های شناخته شده در فیلم‌های سینمایی بوده‌ایم. کاراکترهایی نظیر Leatherface، Freddy Krueger و Jason Voorhees از جمله این موارد هستند.
شب گذشته، Ed Boon تصویری را در X منتشر کرد که در آن چهره برخی از کاراکترهای فیلم‌های سینمایی دیده می‌شد. در این تصویر، بالای سر کاراکترهایی که در سری‌های قبل به عنوان Kameo Fighter حضور داشته‌اند، تیک گذاشته شده است. اما بالای سر کاراکترهای دیگر علامت سوال قرار گرفته است. به نظر می‌رسد که این به معنی حضور یک یا چند مورد از کاراکترهای مشخص شده در DLC جدید مورتال کامبت 1 باشد.
یکی از این کاراکترها، Michael Myers است که در فیلم‌ها، رمان‌ها و بازی‌های ویدیویی زیادی حضور داشته است. از جمله این فیلم‌ها می‌توان به Halloween، ساخته جان کارپنتر در سال 1978 اشاره کرد. همچنین در این تصویر نمی‌توان ماسک معروف Ghostface را نادیده گرفت. این کاراکتر برای اولین بار در سال 1996 در فیلم Scream ساخته Kevin Williamson به تصویر کشیده شد.
کاراکتر Chucky از فیلم Child`s play، کاراکتر Jigsaw از فیلم اره و همچنین کاراکتر Pinhead از فیلم Hellraiser، سایر کاراکترهایی هستند که در این تصویر دیده می‌شوند.
از آن‌جایی که تجربه حضور سه کاراکتر دیگر یعنی Leatherface، Freddy Krueger و Jason Voorhees در شماره‌های قبلی این بازی، به عنوان Kameo Fighter، موفق بوده است، به نظر می‌رسد که حضور این کاراکترهای جدید نیز، تجربه خوبی برای طرفداران این بازی به ارمغان آورد. از سوی دیگر، منطقی است که با توجه به ژانر فیلم‌های این کاراکترها، شاهد حضور آن‌ها تا زمان هالووین باشیم که تاریخ آن، آخرین روز این ماه میلادی، یعنی اکتبر است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *