،

گوشی جدیدی از سری میزو 21 در راه است

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
گوشی جدیدی از سری میزو 21 در راه است

پیشتر بود که میزو با معرفی میزو 21 پرو خبر داد دیگر تصمیم به تولید گوشی دیگری ندارد. میزو 21 پرو یک پرچمدار با پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 3 محسوب شده که طراحی مشابه سایر اعضای سری میزو 21 دارد. اما گویی فعلا میزو تصمیم به خروج از صنعت نداشته و به گفته خبرساز مشهور DCS، بزودی یک عضو جدید به سری میزو 21 افزوده خواهد شد.

به تازگی یک گوشی جدید با شماره مدل BA468 در پایگاه داده 3C چین دیده شد. مدلی که به باتری 5500 میلی آمپرساعتی مجهز است و باید یک مدل دیگر باشد. پس از این پایگاه داده، خبرساز مشهور یا همان DCS اطلاعاتی از یک گوشی را فاش کرد اما مشخص نکرد به کدام محصول از کدام برند تعلق دارد.

اما بسیاری معتقدند DCS به یک گوشی میزو اشاره دارد. به گفته این فرد، میزو در حال ساخت تلفن هوشمندی با پردازنده میان رده اسنپدراگون AI است.  این گزارش فاش کرده که دستگاه علاوه بر باتری 5500 میلی آمپرساعتی، دارای نمایشگر تخت خواهد بود، همانطور که سایر اعضای سری میزو 21 نمایشگر تخت داشتند.

همچنین اشاره شده دستگاه در کنار باتری 5500 میلی آمپرساعتی، سرعت شارژ 67 واتی خواهد داشت.

در سال‌های گذشته گوشی میان رده‌ای توسط میزو در چین عرضه می‌شد اما طی یک الی دو سال اخیر مدل میان رده‌ای عرضه نکرد و بیشتر روی پرچمداران تمرکز داشت. خبرساز مدعی است که میزو تصمیم دارد یک گوشی با پردازنده اسنپدراگون 7 پلاس نسل 3 معرفی کند.

 اطلاعات دیگری آشکار نشده تا بدانیم تصمیم دقیق میزو چیست اما برخی از افشاگران معتقدند این گوشی میزو 21ایکس نام خواهد داشت. پیش بینی شده بزودی جزئیات تکمیلی و بیشتری دردسترس قرار گیرد.

میزو همیشه سعی داشته گوشی‌هایی با طراحی شیک و سخت افزار قدرتمند ارائه دهد. مدل آینده به عنوان بخشی از خانواده میزو 21 نیز چنین ویژگی‌هایی خواهد داشت. در بحث طراحی هم انتظار داریم همان سبک طراحی سایر مدل‌های میزو 21 را داشته باشد و احتمال حذف فلاش RGB عقب وجود دارد.

به هر حال باید منتظر اخبار موثق و بیشتری بود تا مشخص شود چگونه گوشی است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *