،

حذف نویز، غوطه‌وری در صدا: LG Tone Free T90S با  قابلیت ANC پیشرفته معرفی شد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
حذف نویز، غوطه‌وری در صدا: LG Tone Free T90S با  قابلیت ANC پیشرفته معرفی شد

شرکت ال‌جی هر سال نسل جدیدی از هدفون‌های خود را معرفی و عرضه می‌کند. برای سال 2024 نیز یک هدفون ایربادز جدید به نام Tone Free T90S در نظر گرفته که دارای مشخصات کلیدی قابل توجه است.

دستگاه جدید ال‌جی دارای مشخصات و ویژگی‌های پریمیومی است که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند. این مدل دارای قابلیت حذف نویز و کیفیت صدای عالی بوده که نیاز مخاطب خود را برآورده می‌سازد. حتی با ویژگی که دارد در بحث بهداشتی نیز یک مدل برجسته تلقی می‌شود.

ال‌جی Tone Free T90S از طراحی ارگونومیک درون گوش با ساختار نرم گوش سازگاری داشته و تناسب راحتی را رقم می‌زند. این طرح توسط آزمایشگاه فناوری طراحی ارگونومیک POSTECH کره جنوبی ارائه شد. هدفون TWS در یک کیس با قابلیت نور UV ارائه می‌شود که موجب پاکسازی 99درصدی باکتری روی هدفون خواهد شد. همچنین دارای استاندارد IPX4 برای محافظت در برابر آب است.

در بخش صدا، Tone Free T90S به درایور گرافن خالص تجهیز شد. این هدفون از فناوری Dolby Head Tracking برای ارائه صدای کاملا سه بعدی ثابت بر اساس حرکات سر کاربر بهره می‌برد. گذشته از آن پشتیبانی Dolby Atmos برای کیفیت صدای فراگیر هم دارد.

گذشته از آن هدفون TWS دارای قابلیت Dolby Virtualizer بوده که ابعاد فضایی را گسترش داده و بهینه‌ساز صدای طبیعی و بلندتر را رقم می‌زند. Tone Free T90S دارای فناوری ANC تطبیقی بوده که با سطوح نویز محیطی در زمان واقعی سازگاری دارد. سه میکروفون داخلی با Voice Pickup Unit برای کیفیت واضح در این مدل تعبیه شد. 

هدفون مورد اشاره با همکاری Meridian Audio ساخته شد. Tone Free T90S دارای حالت Whisper برای مکالمات خصوصی بوده و حالت گوش دادن کاربر را از محیط اطراف آگاه می‌سازد. هدفون TWS حالت مکالمه دارد که صدای فرد را باکیفیت می‌کند. ال‌جی Tone Free T90S را می‌توان با حداکثر پنج دستگاه همراه کرد و همزمان به دو دستگاه نیز اتصال پیدا می‌کند. عمر باتری هدفون به تنهایی 9 ساعت و با کیس بیش از 36 ساعت است. همچنین کیس از جک 3.5 میلیمتری بهره می‌برد.

محصول جدید LG با قیمت 219 دلار در رنگ مشکی و سفید بزودی عرضه خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده به سایت LG مراجعه کنید. این برند همیشه سعی دارد نظر مخاطب را با محصولات صوتی کارآمد جلب سازد. پیش بینی شده بزودی هدفون‌های جدید دیگر هم معرفی شود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *