، ،

آپدیت One UI 6.1 گوشی گلکسی A52 بزودی در بازارهای بیشتر منتشر می‌شود

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
آپدیت One UI 6.1 گوشی گلکسی A52 بزودی در بازارهای بیشتر منتشر می‌شود

به نظر رسیده که آپدیت One UI 6.1 سامسونگ در حال رسیدن به گوشی‌های بیشتری است. سامسونگ نه تنها One UI 6.1 را برای چندین گوشی در یک دوره زمانی مشخص منتشر کرد، اکنون تصمیم دارد انتشار را برای برخی مدل‌ها در مناطق بیشتری انجام دهد.

آپدیت One UI 6.1 برای Galaxy A52 5G به طور همزمان در ایالات متحده و کانادا منتشر شده و تنها چند ساعت بعد، سامسونگ آن را در برخی از بازارهای اروپایی و آسیایی نیز منتشر کرد.

لیست مناطق شامل بریتانیا، ایرلند، رومانی، آلمان، یونان، سنگاپور و چندی دیگر می‌شود. این آپدیت برای کاربران استرالیایی نیز ارائه می‌شود. کاربران در تمامی مناطق قادرند بروزرسانی را با شماره ساخت A526BXXU7GXD3 دریافت کنند.

تغییرات به‌روزرسانی One UI 6.1 گلکسی A52 شبیه به گوشی‌های میان‌رده جدیدتر مانند Galaxy A53 و Galaxy A54 بوده که قابل توجه است. برای دریافت آپدیت به بخش تنظیمات و سپس آپدیت نرم افزاری گوشی موردنظر مراجعه کنید.

سامسونگ تا 24 می 2024، آپدیت One UI 6.1 را برای Galaxy A52 و Galaxy A52s منتشر نکرد.

در دیگر خبرها پیشتر گوشی گلکسی S24FE در سرورهای سامسونگ رویت شد. تست بیلد OneUI این گوشی توسط سامسونگ آغاز شده و انتظار داریم بزودی شاهد معرفی چنین مدلی باشیم.

پیشتر گزارشی درباره توسعه گوشی گلکسی S24FE منتشر شد و مدتی بعد شایعه تکذیب آن انتشار پیدا کرد. اکنون گزارش جدید فاش کرده که سامسونگ تصمیم دارد اواخر سال جاری یا تابستان امسال محصول موردبحث را معرفی کند.

البته سنت همیشگی سامسونگ رونمایی در اواخر سال است و ممکن بوده گلکسی S24FE را در اواخر 2024 شاهد باشیم. سال گذشته گلکسی S23FE تابستان به همراه تبلت و هدفون FE معرفی شد. مشخص نیست آیا امسال نیز چنین گوشی با چندین مدل دیگر رونمایی خواهد شد یا خیر.

گلکسی اس 24FE غول فناوری کره جنوبی پیشتر در لیست اپراتورهای بریتانیا رویت شد که شماره مدل SM-721U داشت. در حالی که شایعات اولیه حاکی از رونمایی تابستان دارد، گزارش‌های بعدی به تاخیر چندماهه اشاره کردند. برای یادآوری، گلکسی اس 23FE در اکتبر 2023 از راه رسید.

اخیرا، مدل جدید FE در نسخه آزمایشی One UI رویت شد. نسخه بیلد روی سرور سیستم عامل سامسونگ S721BXXU0AXE3/S721BOXM0AXE3/S721BXXU0AXE3 بوده و دستگاه با شماره مدل SM-S721B لیست شد. احتمالا شماره مدل به نسخه اروپایی اشاره می‌کند.

Galaxy S24 FE در بیلد تست One UI توسط Tarun Vats کشف شد که این اطلاعات را در X  فاش کرد.  

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *