OpenAI این هفته «مجموعه عظیمی از به‌روزرسانی‌ها» را برای ChatGPT منتشر خواهد کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
بروز رسانی های چت جی پی تی

شرکت‌های فناوری مانند گوگل و OpenAI به طور مرتب چت‌بات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی خود را به‌روز می‌کنند. به‌روزرسانی‌ها نه تنها نتایج جستجو را اصلاح می‌کنند، بلکه آن‌ها را کاربرپسندتر و همه‌کاره‌تر می‌کنند.
هفته گذشته، یکی از کاربران X @Logan.GPT که یک مهندس نرم افزار در OpenAI است، توییت کرد که OpenAI قرار است تعدادی ویژگی را برای ChatGPT منتشر کند. این ویژگی ها عبارتند از:

پیشنهاد دادن مثال‌ها: این ویژگی نمونه‌هایی از دستورات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که می‌توانند از آن‌ها برای شروع مکالمه با ChatGPT استفاده کنند. این می‌تواند به کاربران کمک کند تا پرس و جوهای خود را به طور مؤثرتری چارچوب بندی کنند و نتایج بهتری دریافت کنند.

پاسخ‌های پیشنهادی: این ویژگی سؤالات بعدی را پیشنهاد می‌کند که به کاربران کمک می‌کند در زمان صرفه‌جویی کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را سریع‌تر دریافت کنند.

GPT-4 به عنوان LLM پیش‌فرض: هنگام شروع یک چت جدید به عنوان کاربر پلاس، ChatGPT مدل انتخابی قبلی شما را به یاد می‌آورد، و برد بهره‌وری عظیم را ایجاد می‌کند

آپلود چند فایل: ChatGPT به زودی قادر خواهد بود چندین فایل را همزمان بارگذاری کند. بارگذاری چندین فایل اکنون در نسخه بتا Code Interpreter برای همه کاربران پلاس پشتیبانی می‌شود.

بیشتر وارد سیستم شوید: کاربران ChatGPT به زودی می‌توانند برای مدت زمان طولانی تری وارد سیستم شوند. این شرکت همچنین یک «صفحه خوش آمد گویی جدید» را ارائه می‌کند.

میانبرهای صفحه کلید: ChatGPT اکنون از میانبرهای صفحه کلید پشتیبانی می‌کند. این کار باعث می‌شود تا کاربران راحت‌تر با ChatGPT تعامل داشته باشند و سریع‌تر به نتایج دلخواه خود دست یابند. کاربران می‌توانند Command/Ctrl + / را امتحان کنند تا لیست کامل را ببینند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *