،

OpenAI دفتر خود را با 9 لیست شغلی در دوبلین راه‌اندازی کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
دفتر Open AI در دوبلین

رهبر صنعت هوش مصنوعی OpenAI در حال افتتاح دفتری در دوبلین است. این شرکت تحت حمایت مایکروسافت اوایل این هفته اعلام گشایش خواهد کرد. طبق گزارشی در خبرگزاری رویترز، دفتر دوبلین با 9 شغل باز در تیم‌های مختلف شروع به‌کار می‌کند. جیسون کوون، مدیر ارشد استراتژی OpenAI گفت که این شرکت قصد دارد در آینده نزدیک نقش‌های بیشتری را برای این لیست باز کند.
دفتر دوبلین مقر اروپایی شرکت نخواهد بود. وی در ادامه افزود که حداقل هنوز هیچ مدیر اجرایی این دفتر را اداره نخواهد کرد. کوون به رویترز گفت: «ما دوست داریم عمدی و نه خیلی سریع رشد کنیم، زیرا می‌خواهیم مطمئن شویم که فرهنگ شرکت ابتدا در دفاتر جدید ایجاد می‌شود».

دوبلین، مرکز فناوری‌های جدید

OpenAI یکی از بسیاری از شرکت‌های فناوری ایالات متحده است که در دوبلین فروشگاه راه‌‍اندازی کرده است. کوون گفت که ایرلند علاوه بر دسترسی به یک مجموعه استعدادی که قبلاً با فرهنگ شرکت هایی مانند متا و گوگل آشنا بود، مکان خوبی برای تعامل با اروپا از نظر مقررات و توسعه تجاری است.
Kwon تاکید کرد که پیامدهای t/Tax نقشی در تصمیم‌گیری ندارند، زیرا OpenAI هنوز سودآور نیست. این سومین دفتر این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو خواهد بود. OpenAI اعلام کرد که در ماه ژوئن دفتر خود را در لندن پایتخت بریتانیا افتتاح می‌کند.

ChatGPT از OpenAI بعد از برنامه Meta’s Threads دومین اپلیکیشن با رشد سریع در تاریخ است. این امر هم هیجان و هم هشدار ایجاد کرده است و OpenAI را در تضاد با تنظیم‌کننده‌ها قرار داده است، به‌ویژه در اروپا، جایی که جمع‌آوری انبوه داده‌های شرکت مورد انتقاد ناظران حریم خصوصی قرار گرفته است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *