توضیح گوگل درباره برآمدگی‌های نمایشگر پیکسل 8 پرو

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
برآمدگی های صفحه پیکسل پرو ۸

گوگل آخرین سری پیکسل 8 را در ماه اکتبر عرضه کرد. بلافاصله پس از در دسترس قرار گرفتن آن برای کاربران، برخی از دارندگان پیکسل 8 پرو از برآمدگی‌های ظاهر شده در نمایشگر گوشی جدید شکایت کردند. چندین کاربر این مشکل را گزارش کرده‌اند در حالی که برخی حتی به‌دنبال تعویض گوشی گوگل پیکسل هستند. با این حال، طبق گزارش‌ها، دستگاه‌های جایگزین نیز همین مشکل را نشان می‌دهند. در همین حال، برخی از کاربران از گوگل درخواست کرده‌اند که ضمانت‌نامه‌ای تمدید شده برای گوشی‌های هوشمند پیکسل 8 پرو آنها ارائه کند.

آنچه گوگل برای گفتن دارد

گوگل در پاسخ به مشتریان خود اشاره کرد که کاربران ممکن است آثاری را روی قطعات ببینند، اما بر عملکرد یا دوام تأثیری نمی‌گذارد.

بر اساس گزارش 9to5Google، سخنگوی گوگل گفت: «تلفن های پیکسل 8 دارای صفحه نمایش جدیدی هستند. در شرایط نوری خاص، وقتی صفحه نمایش خاموش است و از آن استفاده نمی‌شود، کاربران ممکن است آثاری را از اجزای داخلی مشاهده کنند که شبیه برجستگی‌های کوچک هستند. نکته مهم این است که هیچ تاثیری بر عملکرد یا دوام پیکسل 8 ندارد.

چگونه این برآمدگی‌ها بر کاربران تأثیر می گذارد

برخی از کاربران از مشاهده برجستگی‌های دایره‌ای روی صفحه نمایش خود شکایت داشتند. کاربران در انجمن پشتیبانی گوگل توضیح دادند که این برآمدگی‌ها ممکن است به دلیل فشار روی سطح نرم پنل OLED 6.7 اینچی گوشی هوشمند ایجاد شود. دارندگان پیکسل 8 پرو شکایت داشتند که این برآمدگی‌ها به‌طور مداوم در لبه بالایی، نزدیک دوربین جلو و در امتداد لبه‌های چپ و راست دیده می‌شوند.

برآمدگی های صفحه پیکسل پرو 8

با این حال، گزارش‌ها اشاره کرده‌اند که شیشه پوشش گوریلا گلس Victus 2 تحت تأثیر این مشکل قرار نگرفت. در همین حال، پارگی‌ها نشان می‌دهند که علت ایجاد این برجستگی‌ها ممکن است به دلیل فشار دادن قطعات به صفحه باشد یا ممکن است یک مشکل تولیدی باشد.
ذکر این نکته ضروری است که هیچ یک از کاربران ذکر نکرده‌اند که این برآمدگی ها تأثیری بر عملکرد لمسی صفحه نمایش یا کیفیت تصویر داشته است. با این حال، کاربران نگران بدتر شدن برجستگی‌ها در طول زمان و آسیب دیدن نمایشگر بودند. گارانتی اصلی نمایشگر گوشی به مدت یک سال معتبر است. گوگل برنامه‌های تعمیر گسترده‌ای را برای دستگاه های قبلی ارائه کرده است. بنابراین باید دید در روزهای آینده این وضعیت چگونه پیش خواهد رفت.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *