،

ریلمی 12 ایکس را با دوربین 50 مگاپیکسل معرفی می کند

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
ریلمی گوشی 12ایکس را با دوربین 50 مگاپیکسل معرفی می کند

ریلمی هر سال مجموعه گسترده‌ای از گوشی‌های هوشمند خود را معرفی می‌کند که دارای مشخصات کلیدی بزرگ و طراحی برجسته هستند. در سال جاری نیز سری ریلمی 12را با چندین مدل معرفی کرده که هر یک ویژگی‌های بزرگی ارائه می‌دهند.

پیشتر شایعه شد که گوشی جدیدی از سری ریلمی 12 با نام ریلمی 12 ایکس در دست ساخته است. دستگاه موفق شد از چندین پایگاه داده SIG، TUV و BIS تاییدیه کسب کند. بنابراین انتظار داریم بزودی شاهد معرفی آن باشیم. گفتنی است که با مدلی مواجه هستیم که مشخصات کلیدی میان رده قابل توجهی ارائه می‌دهد.

اخیرا سری ریلمی 12 در دو مدل استاندارد و پلاس معرفی شد و مدتی قبل‌تر نیز سری ریلمی 12 پرو را مشاهده کردیم. جدیدترین مدل که با نام 12 ایکس شناخته می‌شود، با باتری 5000 میلی آمپرساعتی و بلوتوث 5.3 همراه است. سرعت شارژ آن به 15 وات خواهد رسید و چندان نسبت به رقبا سریع نیست.

این گوشی جانشین ریلمی 11 ایکس سال گذشته خواهد شد و نسبت به سایر اعضای ریلمی 12 قیمت کمتری دارد. این مدل دارای دوربین عقبی با فاصله کانونی 28 میلیمتری و دیافراگم f/1.8 است.

انتظار داریم یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسل را در عقب دستگاه شاهد باشیم. اطلاعات بیشتری در دست نیست و نباید به شایعات بی اساس هم اشاره کرد. ریلمی در تلاش بوده محصولی را معرفی کند که بخش کاربران بودجه متوسط را دربرمی‌گیرد.

انتظار رفته بهار امسال ریلمی 12 ایکس با طراحی دوست داشتنی سری ریلمی 12 معرفی شود. اطلاعات کافی در دست نیست تا به آنها پرداخت و پیش بینی شده بیشتر جزئیات لو رفته به حقیقت تبدیل شود. ریلمی همیشه سعی داشته مدل‌های متنوعی برای اقشار گوناگون ارائه دهد و سری ریلمی 12 نیز چنین هستند. بهتر است منتظر روزهای آینده باقی ماند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *