،

سامسونگ سال نو قمری را جشن می‌‌گیرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ستمسونگ سال نو قمری را با تخفیف های ویژه جشن می گیرد

Samsung Electronics مالزی یک تبلیغ آنلاین اختصاصی را همزمان با سال نو قمری پیش رو اعلام کرده است. از هم‌اکنون تا 29 فوریه 2024، این شرکت تخفیف‌هایی تا سقف 1888 رینگیت را برای محصولات منتخب ارائه می‌کند.

به‌عنوان نشانه‌ای از حسن نیت و جشن با روحیه اتحاد، شادی و ارتباط، Samsung Electronics مالزی با افتخار سال نو قمری را با کمپین دلگرم کننده سال نو قمری 2024 آغاز می‌کند. این ابتکار ویژه که برای گسترش روحیه رفاه و پیوندهای خانوادگی طراحی شده است، تخفیف‌های آنلاین انحصاری را بر روی محصولات منتخب موبایل و لوازم الکترونیکی مصرفی ارائه می‌کند و آن را به فرصتی عالی تبدیل می‌کند تا عزیزان خود را با هدایای سامسونگ که واقعاً مهم هستند، بپوشانید. از 5 ژانویه تا 29 فوریه 2024، سفری از شگفتی‌های لذت بخش و پس‌انداز فراوان را آغاز کنید.

در یک بیانیه مطبوعاتی، سامسونگ اعلام کرد که این ابتکار ویژه، تخفیف‌های آنلاین انحصاری را برای محصولات منتخب موبایل و لوازم الکترونیکی مصرفی ارائه می‌کند. به‌طور خاص، کمپین جشن سال نو قمری تا 10 درصد تخفیف برای RRP محصولات منتخب موبایل و تا 28 درصد تخفیف (با سقف 1888 RM) برای محصولات الکترونیکی مصرفی ارائه می‌دهد.

سامسونگ همچنین گفته است که خرید از فروشگاه آنلاین رسمی خود دارای مزایایی مانند Samsung Rewards کسب امتیاز با هر خرید، قابل بازخرید برای جوایز هیجان‌انگیز، طرح‌های اقساطی 0% (طول مدت تا 36 ماه)، تحویل رایگان، تخفیف معامله (Trade In Rebate) است. با دستگاه‌های قدیمی خود معامله کنید و تخفیف دریافت کنید، تخفیف معامله (دستگاه سامسونگ فعلی خود را ارتقا دهید و در خرید جدید تخفیف دریافت کنید) و خرید آنلاین، تحویل در فروشگاه.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *