همه‌چیز درباره کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ 2023

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ 2023

سامسونگ نهمین دوره SDC خود را میزبانی کرد، که شاهد تعدادی اعلامیه برای افزایش امنیت و حفاظت از داده‌ها بود.

کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ 2023 (SDC23) در 5 اکتبر برگزار شد، جایی که غول فناوری کره جنوبی تعدادی به‌روز رسانی و ویژگی‌های امنیتی را برای محافظت از داده‌های خصوصی کاربران خود اعلام کرد. این شرکت سال گذشته Knox Matrix را به‌منظور حفظ امنیت و اتصال دستگاه‌های کاربر معرفی کرد. سامسونگ اکنون به‌روزرسانی‌های خبری را به همراه عرضه One UI 6 در دستگاه‌های گلکسی به Knox Matrix اضافه کرده است. این شرکت همچنین در این رویداد از Galaxy SmartTag2 خود رونمایی کرد که در 11 اکتبر عرضه جهانی خواهد شد.

سامسونگ اخیراً نهمین نسخه SDC خود را میزبانی کرد که شاهد تعدادی اعلامیه برای افزایش امنیت و حفاظت از داده ها بود. برای شروع، این شرکت یک رابط کاربری جدید One UI 6 را برای دستگاه های گلکسی معرفی کرد. رابط کاربری جدید شامل یک پنل سریع اصلاح شده است که دسترسی به برنامه‌ها را آسان‌‍تر می‌کند. همچنین دارای ابزارهای هوشمند ویرایش عکس با Samsung Studio است.

هر آنچه که در این رویداد اعلام شد

SmartThings Home API ایجاد برنامه‌هایی را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند که اتصال به دستگاه‌های خانه هوشمند را فراهم می‌کنند. SmartThings Hub در سامسونگ اکنون به محصولات جدید، که شامل نوارهای صوتی و تلویزیون های هوشمند می‌شود، گسترش خواهد یافت. این شرکت همچنین Galaxy SmartTag2 را در این کنفرانس معرفی کرد که عمر باتری تا 700 روز را در حالت کم‌مصرف فراهم می‌کند.

با بیکسبی، این شرکت قصد دارد تا کنترل فرمان بیشتری را به چندین دستگاه اضافه کند. همچنین به‌زودی یک تجربه شخصی برای هر کاربر ارائه خواهد شد. همانطور که در بالا ذکر شد، این شرکت چند به‌روز رسانی به Knox Matrix با ویژگی‌های همگام‌سازی اعتبار و Trust Chain اضافه کرده است. این به اتصال چندین دستگاه به یکدیگر کمک می‌کند و همچنین به کاربران هشدار می‌دهد که دستگاهی هک شده یا به‌طور بالقوه آسیب‌پذیر است.

سامسونگ همچنین Knox Vault خود را اکنون به دستگاه‌های بیشتری می‌آورد، از جمله گوشی‌های هوشمند سری Galaxy A که دارای One UI 6 یا بالاتر هستند. برای ایمنی سلامت، این شرکت برنامه‌ها و ویژگی‌های جدیدی مانند Samsung Food و Samsung Privileged Health SDK را اضافه کرده است تا مدیریت رژیم غذایی و سلامتی را برای کاربران آسان‌تر کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *