،

خبر خوش سامسونگ برای ایرانی‌ها؛ قیمت گلکسی A55 و A35 کمتر از سایر هم رده‌ها

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
کاهش قیمت گلکسی A55 و گلکسی A35

در حال حاضر شایعات و اطلاعات زیادی در مورد گلکسی A55 و گلکسی A35 5G منتشر شده است. انتظار می‌رود سامسونگ در هفته‌های آینده از این گوشی‌های میان‌رده جدید رونمایی کند. به‌نظر می‌رسد که این روزها همه چیز در حال گران شدن است اما ممکن است برای این دستگاه‌ها اینطور نباشد. شایعات حاکی از آن است که سامسونگ قیمت این مدل‌ها را کاهش داده است. در حالی که قیمت‌ها بر اساس بازار متفاوت است، این احتمال وجود دارد که این دستگاه‌ها در بیشتر بازارهای اصلی قیمت کمی پایین‌تر از مدل‌های سال گذشته داشته باشند، و برای مشتریانی که به دنبال گوشی‌های توانمندی هستند که به ضررشان نیست، آسودگی خاطر داشته باشند.

شایعه کاهش قیمت گلکسی A55 و گلکسی A35 خبر خوبی است

قیمت گلکسی A54 برای مدل 6 گیگابایتی رم/128 گیگابایتی 490 یورو و برای مدل 8 گیگابایتی/256 گیگابایتی 550 یورویی بود، در حالی که قیمت گلکسی A34 برای مدل 6 گیگابایت رم/128 گیگابایتی از 390 یورو و برای نسخه 8 گیگابایتی/256 گیگابایتی 460 یورو بود.

انتظار می‌رود قیمت‌ها در سال جاری کمی پایین‌تر باشد. شایعات حاکی از آن است که قیمت گلکسی A55 5G از 479 یورو برای مدل 8 گیگابایت رم / 128 گیگابایت و 529 یورو برای مدل 8 گیگابایت / 256 گیگابایت شروع می‌شود. گلکسی A34 5G نیز به همین ترتیب تخفیف دارد و از 379 یورو برای 6 گیگابایت رم/128 گیگابایت و 449 یورو برای مدل های 8 گیگابایت/256 گیگابایت شروع می‌شود.

اخبار مرتبط: سامسونگ گلکسی A55 در وب‌سایت TUV Rheinland مشاهده شد؛ جزئیات قیمت

به‌نظر می‌رسد که قیمت‌ها نسبت به سال گذشته 20 یورو کاهش یافته است. این یک حاشیه بزرگ نیست، اما به هر حال تاثیر گذار است. حداقل مقداری از تورم ایران را در خرید گوشی معتدل می‌کند و راه درازی در بهبود بیشتر جذابیت بازار این دستگاه‌ها خواهد داشت. مشتریانی که در این بخش هستند تمایل زیادی به قیمت حساس دارند و با وجود رقابتی بودن بازار اندروید میان‌رده مانند همیشه، کاهش قیمت به‌خوبی به خط تولید مقرون به‌صرفه آینده سامسونگ کمک می‌کند.

تعداد زیادی از گلکسی A55 و همچنین گلکسی A35 به بیرون درز کرده است. با این حال، هنوز هیچ اعلامیه قاطعی از سوی سامسونگ، حتی اشاره‌ای به زمان رونمایی از این دستگاه‌ها وجود ندارد. با توجه به اینکه آنها تا اواسط مارس سال گذشته عرضه شدند، کاملاً ممکن است که عرضه رسمی این دستگاه‌ها در حال حاضر چندان دور نباشد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *