،

به‌نظر می‌رسد زمان عرضه سامسونگ گلکسی A55 فرا رسیده است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تاریخ عرضه فروش گلکسی A55 و A35

سامسونگ به‌روزرسانی‌های پنج ساله را برای دستگاه‌های آینده تأیید کرده است.

سامسونگ به‌طور رسمی تاریخ عرضه گوشی‌های جدید سری گلکسی A خود را تایید کرده است. در حالی که این شرکت به صراحت نام مدل‌های گوشی‌های آینده را فاش نکرده است، همه نشانه‌ها به گوشی‌های گلکسی A55 و گلکسی A35 که مدت‌ها شایعه شده بود اشاره می‌کنند.

طبق صفحه ثبت‌نام سامسونگ هند، گوشی‌های جدید گلکسی A در 11 مارس ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی هند (4 صبح به وقت شرقی) وارد می‌شوند. هنوز هیچ خبری در مورد عرضه این تلفن‌ها در خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده وجود ندارد.

مطالب مرتبط: مقایسه گلکسی A55 در مقابل گلکسی A35

به‌غیر از اعلام تاریخ عرضه، صفحه تیزر سامسونگ نیز جزئیات کمی در مورد گوشی‌های میان‌رده آینده را تایید می‌کند. برای نمونه، تصویری طراحی جدید «جزیره کلید» را نشان می‌دهد که شایعه شده است سامسونگ برای گلکسی A55 اتخاذ خواهد کرد. Key Island اساساً دکمه‌های صدا و پاور را روی یک پلتفرم کمی بلندتر در کناره قرار می‌دهد، چیزی که در سری گلکسی S24 ندیدیم.

سامسونگ همچنین مهارت‌های عکاسی در نور کم گوشی‌های آینده را برجسته می‌کند. انتظار می‌رود گلکسی A55 دارای تنظیمات دوربین سه گانه ارتقا یافته با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی، دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی و دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی باشد. همچنین انتظار می‌رود A35 با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی پیشتاز باشد.

سامسونگ علاوه بر بررسی پیشرفت‌های عکاسی در گوشی‌های جدید سری گلکسی A، تأیید کرده است که آنها چهار سال به‌روزرسانی اندروید و پنج سال وصله امنیتی دریافت خواهند کرد. این همان وعده به‌روز رسانی گلکسی A53 و Galaxy A54 است. متأسفانه، به‌نظر نمی‌رسد که سیاست به‌روز رسانی هفت ساله گلکسی اس 24 به‌زودی به میان‌رده‌های سامسونگ سرازیر شود.

همچنین می‌توان انتظار داشت که گلکسی A55 و A35 به‌نوعی مقاومت در برابر آب و گرد و غبار داشته باشند، زیرا سامسونگ می‌گوید گوشی‌های آینده «مقاومت در برابر نشت و لغزش» خواهند داشت. گلکسی A54 دارای رتبه IP67 بود و ما در گلکسی A55 نیز همین انتظار را داریم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *