،

سامسونگ گوشی‌های هوشمند بیشتری را به این کشور برون‌سپاری خواهد کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
برون سپاری بازی های سامسونگ به چین

برون سپاری می‌تواند تلفن‌های اندرویدی ارزان‌تری را تولید کند، اما به چه قیمتی؟

سامسونگ حداقل از سال 2019 طراحی و تولید برخی از گوشی‌های ارزان قیمت را به سازندگان دستگاه‌های اصلی (ODM) واگذار کرده است. اکنون، به‌نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد در این زمینه پیشرفت کند.

چند درصد از تولید گوشی‌های سامسونگ برون‌سپاری خواهد شد؟

Elec گزارش می‌دهد که سامسونگ تولید گوشی‌های هوشمند توسط ODM های چینی یا سازندگان مشترک دستگاه (JDM) را از 44 میلیون دستگاه در سال گذشته به 67 میلیون دستگاه در سال جاری افزایش خواهد داد. این بدان معناست که گوشی‌های هوشمند برون سپاری شده 25 درصد از هدف تولید 270 میلیون دستگاهی سامسونگ در سال 2024 را تشکیل خواهند داد.

مطالب مرتبط: اپل چه زمانی محبوب شد؟

علاوه بر افزایش اتکا به شرکت‌های چینی برای تولید برون‌سپاری، این رسانه خبری گزارش می‌دهد که 28 میلیون واحد به کارخانه‌ها در ویتنام واگذار خواهد شد.

فراز و نشیب‌های برون سپاری تلفن‌های گلکسی

این شرکت برای اولین‌بار تولید برخی از گوشی‌های هوشمند را در سال 2019 برون سپاری کرد، بنا بر گزارش‌ها در تلاش برای کاهش هزینه‌ها و کاهش قیمت‌ها. اگرچه سامسونگ معمولاً فقط به این استراتژی تولید برای تلفن‌های ارزان قیمت خود متکی است تا دستگاه‌های پیشرفته.

این لزوما چیز بدی نیست، زیرا این شرکت می‌تواند از این استراتژی برون سپاری برای ارائه گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه با قیمت رقابتی‌تر استفاده کند. با این حال، خطر این است که دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه سامسونگ با کیفیت پایین‌تری عرضه شوند، زیرا شرکای ODM از نظر تئوری می‌توانند برای کسب سود، حاشیه سود را کاهش دهند.

سامسونگ گلکسی A03s با توجه به ارزشی که دارد، ظاهراً یک تلفن برون‌سپاری است و ما فکر می‌کنیم که عمر باتری خوب و چندین بهبود قابل توجه در کیفیت زندگی را ارائه می‌کند. با این حال، ما همچنین از این دستگاه به‌دلیل ساخت ارزان و عملکرد ضعیف آن انتقاد می‌کنیم.

در هر صورت، سامسونگ تنها سازنده اندروید در لیست 10 گوشی هوشمند پرفروش در سال‌های 2022 و 2023 بود. این نشان می‌دهد که استراتژی برون‌سپاری، ارائه گوشی‌های اندرویدی ارزانی است که مردم می‌خواهند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *