،

حضور شخصیت اسکارلت در مورتال کامبت 1 در هاله‌ای از ابهام

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
حضور اسکارلت در مورتال کامبت 1 در هاله ای از ابهام

صداپیشه شخصیت اسکارلت در Mortal Kombat 11 تایید کرد که او و این شخصیت در شماره بعدی بازی حضور نخواهند داشت.

پس از معرفی اولیه بازی و گیم‌پلی مورتال کامبت 1، حالا طرفداران بازی منتظر معرفی شخصیت‌هایی هستند که در این بازی خواهند بود. NetherRealm، سازنده این بازی، تا کنون فقط تعدادی از شخصیت‌های بازی را به صورت رسمی معرفی کرده است. آن هم شخصیت‌هایی که حضورشان تا حدودی بدیهی است. اما با توجه به اطلاعاتی که از این بازی فاش شده، می‌توان با احتمال بالا حدس زد که کدام شخصیت‌ها در آن حضور خواهند داشت.

شخصیت اسکارلت که برای اولین بار با یک DLC در مورتال کامبت 9 معرفی شد، به سرعت به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این بازی تبدیل شد. این محبوبیت در کنار توانایی‌های منحصر به فرد او، باعث شد که به نظر برسد حضور این شخصیت در مورتال کامبت 1 قطعی است، اما ظاهرا این‌گونه نیست.

Beata Pozniak، صداپیشه این شخصیت در جواب توییتی که یکی از طرفداران بازی زده بود و عنوان کرده بود که “دل ما برای اسکارلت در مورتال کامبت 1 تنگ خواهد شد” گفت: “من هم همینطور”. این یعنی یا اسکارلت در این بازی حضور نخواهد داشت، یا پوزنیاک صداپیشه آن نخواهد بود.

متاسفانه این مسئله با تمام اطلاعاتی که در روزهای گذشته از این بازی افشا شده است، همخوانی دارد.  یک افشای بزرگ از منبعی معتبر نیز وجود دارد که در آن نامی از اسکارلت دیده نمی‌شود. اگرچه ممکن است که اسکارلت به عنوان Kameo در این بازی حضور داشته باشد، اما آن هم هنوز تایید نشده است. (شخصیت‌های Kameo به شخصیت‌هایی گفته می‌شود که در مبارزات رو در رو می‌توانند به عنوان یک بازیکن مکمل در کنار شخصیت اصلی حضور پیدا کنند.)

اگرچه این احتمال هم وجود دارد که صداپیشه این شخصیت تغییر کرده باشد. سازندگان مورتال کامبت بارها صداپیشه شخصیت‌ها را در شماره‌های مختلف بازی تغییر داده‌اند. شخصیت‌هایی مانند Raiden، Sub-Zero و Johnny Cage از جمله شخصیت‌هایی هستند که بارها صداپیشه آن‌ها تغییر کرده است. اما به نظر می‌رسد که در مورتال کامبت 1 بیشتر تلاش شده است تا صداپیشه‌های قبلی حفظ شوند. Liu Kang یکی از این شخصیت‌ها است صداپیشه خود را حفظ کرده است، که این مسئله، فرضیه عدم حضور اسکارلت را در شماره جدید، تقویت می‌کند.

با این تفاسیر، باید برای روشن شدن این موضوع تا 19 سپتامبر (28 شهریور) منتظر ماند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *