SoundCloud با برنامه سلامت روان Calm برای حمایت از هنرمندان همکاری می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
برنامه Calm ساندکلاد

پلتفرم توزیع و اشتراک موسیقی SoundCloud از همکاری با Calm، اپلیکیشنی برای خواب، مدیتیشن و آرامش خبر داد تا مزایای جدید سلامت روان و سلامتی را به‌طور انحصاری برای هنرمندان معرفی کند.

SoundCloud دارای بیش از 376 میلیون آهنگ از 40 میلیون هنرمند است. برنامه مزایای اعضای آن شامل پیشنهادات و تخفیف‌های انحصاری از موسیقی و شرکت‌های خلاق مانند Discord، Squarespace، Adobe، Splice و غیره است. اضافه شدن Calm که محتوای آن از بیش از 150 میلیون نفر و 3500 سازمان در بیش از 190 کشور پشتیبانی می‌کند، اولین شریک در فضای سلامت و سلامت روان است.

آمارهای Record Union (2019) نشان می‌دهد که 73 درصد از نوازندگان مستقل با بیماری روانی دست و پنجه نرم می‌کنند.

Eliah Seton، مدیر عامل SoundCloud گفت: «مسئله سلامت روان و تندرستی هنرمندان برای من یک مسئله شخصی است. این مشارکت و قدم گذاشتن در فضای سلامتی همه چیز در مورد ملاقات با هنرمندان در جایی است که آنها هستند. ما واقعاً می‌خواهیم هنرمندان ارزشی در پیشنهادات اشتراک ما پیدا کنند. به‌همین دلیل است که ما بر ایجاد مزایای اعضای خود به روشی جامع‌تر و معنادارتر تمرکز کرده‌ایم.»

Calm یک برنامه مبتنی بر اشتراک است که محتوای پیشرو در زمینه سلامت روان مانند مدیتیشن، داستان‌های خواب، تمرین‌های تمرکز حواس، مناظر صوتی و موارد دیگر را ارائه می‌کند. این برنامه دارای صدها ساعت محتوای صوتی اصلی است که به هفت زبان در دسترس است و از کاربران بیش از 190 کشور پشتیبانی می‌کند.

هنرمندان SoundCloud Next و Next Pro اکنون از طریق برنامه مزایای عضو موجود SoundCloud به پیشنهادات انحصاری برای Calm دسترسی خواهند داشت، از جمله یک آزمایش دو ماهه رایگان و 50 درصد تخفیف Calm Premium برای هنرمندان Next Pro و یک ماه آزمایشی رایگان و 50 درصد تخفیف.

Sojabrat، هنرمند First on SoundCloud، گفت: “سلامت روان جایگاه مهمی در زندگی من دارد زیرا من قویاً معتقدم که شادی کلید نهایی یک وجود کامل است.” برای هنرمندان، سلامت روان از اهمیت بالایی برخوردار است. فرآیند خلاقیت، به‌ویژه در زمینه‌هایی مانند موسیقی، به‌شدت به قرار گرفتن در فضای خوب متکی است. یک حالت روانی سالم می‌تواند خلاقیت را الهام بخشد، بیان خود را امکان‌پذیر کند و به سیرِ هنری دامن بزند، و به آن‌ها اجازه می‌دهد نوع موسیقی را ایجاد کنند که عمیقاً با مخاطبان خود طنین انداز شود.

این پیشنهادات علاوه بر مجموعه‌ای از مزایای دیگر به‌طور انحصاری در دسترس مشترکین Next و Next Pro است که به گفته SoundCloud به هنرمندان امکان دسترسی به مجموعه کاملی از ابزارها و منابع را می‌دهد تا بتوانند حرفه خود را بر اساس شرایط خود بسازند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *