، ،

ویژگی جدید «Jam» اسپاتیفای: چیست و چگونه به کاربران کمک خواهد کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اسپاتیفای Jam
اسپاتیفای Jam

فهرست مطالب

طی چند سال گذشته، پلتفرم پخش موسیقی مستقر در سوئد، Spotify طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های جدید را معرفی کرده است. این شامل فهرست‌های پخش مشترک و ترکیب می‌شود که اشتراک‌گذاری موسیقی مورد علاقه‌شان را آسان‌تر از همیشه برای کاربران فراهم می‌کند. این شرکت ادعا می‌کند که این ویژگی‌ها مورد علاقه کاربران است زیرا آن‌ها قبلاً بیش از 45 میلیون پادکست ایجاد کرده‌اند. این شرکت خاطرنشان کرد، در ماه آگوست، کاربران Spotify در مجموع بیش از 200 میلیون ساعت را صرف گوش دادن به لیست‌های پخش مشترکی کردند که ایجاد کرده‌اند. در حال حاضر، Spotify یک ویژگی جدید برای ارتباط کاربران با عشق مشترک به موسیقی معرفی کرده است.

ویژگی جدید Jam Spotify جلسه (session) گوش دادن بی‌درنگ را برای گروه‌ها فعال می‌کند تا با هم هماهنگ شوند. Jam بر روی برخی از ویژگی‌های اجتماعی محبوب شرکت استوار است و آن‌ها را با فناوری شخصی‌سازی خود ترکیب می‌کند تا گوش دادن هم‌زمان با دوستان را به سطح بعدی برساند. با Jam، مشترکین Premium می‌توانند از دیگران دعوت کنند تا از طریق یک صف مشترک مشارکت کنند و از یک تجربه موسیقی که منحصراً برای همه افرادی که در گروه گوش می‌دهند، لذت ببرند.

Spotify Jam چگونه کار می‌کند

Jam در حال حاضر برای همه کاربران Spotify در سراسر جهان آغاز شده است. برای دریافت این ویژگی، کاربران باید اپلیکیشن خود را به‌روز کنند. شنوندگان ممتاز می‌توانند Jam را راه‌اندازی کنند و هر کسی در Spotify می‌تواند به آن بپیوندد.

کاربران ممتاز می‌توانند تیم خود را دعوت کنند و Jam به آن‌ها کمک می‌کند تا آهنگ‌هایی را که باید به صف پلی لیست اضافه کنند، پیدا کنند و همپوشانی‌هایی را در تنظیمات برگزیده گوش دادن خود پیدا کنند تا توصیه‌های موسیقی را برای همه اعضا ارائه دهند. کاربران می‌توانند ببینند چه کسی کدام آهنگ را اضافه کرده است.
هنگامی که یک کاربر ممتاز یک Jam را راه‌اندازی می‌کند، می‌تواند گروهی از دوستان یا خانواده (هر دو کاربر رایگان یا ممتاز، یا ترکیبی) را دعوت کند تا بتوانند تجربه را به اشتراک بگذارند. شنوندگان ممتاز می‌توانند از هر کجا که هستند، چه در یک اتاق باشند و چه در سراسر جهان، به آن بپیوندند.
کاربران عادی می‌توانند یک لیست پخش یا آهنگ را انتخاب کنند و با کلیک بر روی نماد بلندگو در پایین صفحه برنامه یا با زدن منوی سه نقطه در لیست پخش یا آهنگ مورد علاقه خود، دکمه «Start a Jam» را فشار دهند. کاربران همچنین می‌توانند دستگاهی را برای بازی انتخاب کنند، خواه آن گوشی یا بلندگوی آن‌ها باشد. وقتی Spotify را باز می‌کنند، اعضای خانواده در Wi-Fi مشترک نیز مجاز خواهند بود به Jam بپیوندند.
همه افراد در Jam می‌توانند آهنگ‌هایی را به صف اضافه کنند، ببینند چه کسی کدام آهنگ را اضافه کرده است، و همه توصیه‌ها را از دستگاه‌های خود دریافت کنند. میزبان همچنین این توانایی را دارد که تعیین کند چه کسی در Jam است، ترتیب آهنگ‌ها را تغییر دهد یا آهنگی را حذف کند.

سپس کاربران می‌توانند تیم خود را به یکی از سه روش دعوت کنند:

  • بلوتوث را روشن کنید، سپس روی گوشی‌های خود ضربه بزنید.
  • از دوستان خود بخواهید کد QR را در صفحه میزبان شما اسکن کنند.
  • برای ارسال پیوند از طریق شبکه‌های اجتماعی، پیام، Sms و موارد دیگر، روی «اشتراک گذاری» کلیک کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *