،

شایعات لغو انتشار ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic تکذیب شد

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
شایعات لغو انتشار ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic تکذیب شد

در یک سال اخیر، با توجه به مشکلات زمان ساخت، سوالات زیادی در مورد آینده نسخه بازسازی شده بازی Star Wars: Knights of the Old Republic مطرح شده بود. اخیرا نیز شرکت سونی اقدام به نمایش تریلری از بازی کرد که پس از مدت کوتاهی، نمایش آن در یوتیوب به صورت private درآمد و همچنین توییتی که سونی در مورد بازی زده بود، حذف شد.
این موضوع همانطور که قابل پیش‌بینی بود، منجر به حدس و گمان‌های در مورد احتمال لغو انتشار بازی شد. خصوصا این‌که گروه Embracer با مشکلات مالی عدیده‌ای در مدت اخیر دست و پنجه نرم کرده است.
در بیانیه‌ای که سخنگوی سونی در اختیار وبسایت Kotaku قرار داد، دلیل برداشته شدن ویدیوی تریلر بازی از یوتیوب، مجوز موسیقی استفاده شده در این تریلر عنوان شده است.
اما نکته جالب این است که تنها موسیقی استفاده شده در تریلر بازی، موسیقی رسمی جنگ ستارگان است که حقوق آن به دیزنی تعلق دارد. حال سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه این مسئله برای یک بازی متعلق به شرکت دیزنی اتفاق افتاده است؟
سال گذشته خبری منتشر شد مبنی بر این‌که توسعه نسخه بازسازی شده بازی Star Wars: Knights of the Old Republic
متوقف شده است و Aspyr Media که توسعه دهنده بازی است، از پروژه کنار گذاشته شده است. چند ماه بعد نیز ادعا شد که توسعه این بازی بر عهده Saber Interactive قرار گرفته است.
این بازی اولین بار در سال 2003 منتشر شد و نسخه Remake آن قرار است برای کنسول PS5 و کامپیوتر منتشر شود و احتمالا به فاصله کمی پس از عرضه، برای Xbox Series X|S نیز منتشر خواهد شد. با این وجود هنوز زمان دقیقی از انتشار بازی در اختیار طرفداران آن قرار نگرفته است و بعید به نظر می رسد که در آینده‌ای نزدیک بتوانیم این بازی را تجربه کنیم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *