،

با وجود انکار چندین‌باره مایکروسافت،بازی Starfield برای PS5 عرضه خواهد شد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
بازی استارفیلد در پلی استیشن 5 و سیستم کامپیوتر شخصی خواهد آمد

مایکروسافت باید به‌سرعت یک رویداد کوچک ایجاد می‌کرد که در آن دو تن از مدیران ارشد آن (عمدتا فیل اسپنسر) می‌خواستند تأیید کنند که هیچ چیز تغییر نمی‌کند و این شرکت بر روی تقویت انحصاری‌های خود متمرکز شده است. چیزی که وقتی چهار عنوان آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های دیگر اعلام شد، به‌سرعت نیمه‌کاره تلقی و انکار شد. بله، Starfield یکی از آنها نبود.

شایعات درمورد استارفیلد ادامه دارد

واقعیت این است که صحبت‌های سران ایکس باکس مانع از شایعات نشده است و تا به امروز هنوز در شبکه‌های اجتماعی مانند Reddit و Discord عناوینی وجود دارد که در آن اخبار فرضی یک افشاگر که اطلاعات دارد ستاره فیلد قرار است منتشر شود. در PS5 او این کار را انجام می‌دهد، آنها بارها و بارها تکرار می‌کنند. آیا ما دلایل کافی برای این باور داریم که این تلاش برای مخالفت با مایکروسافت بر اساس چیزی است؟

اخبار مرتبط: پچ روز اول بازی استارفیلد منتشر شد

این اولین بار نیست که هیچ یک از این افشاگران به درستی متوجه می‌شوند و آنچه پیش‌رفته است اتفاق می‌افتد و حقیقت این است که در این مورد، اصرار ما را به شک می‌اندازد. و این به این دلیل است که اساساً ما نمی‌توانیم به آنچه مایکروسافت چند روز پیش به ما گفت اعتماد کنیم و بسیاری از تصمیماتی که او می‌گیرد به‌وضوح قابل مشاهده است که آنها به کدام سمت می‌روند. ما به یاد نمی‌آوریم که Xbox Cloud Gaming همراه با Game Pass خود به‌دنبال آینده‌ای عملاً بدون کنسول و در یک تصویر پانوراما مانند این هستند، داشتن بهترین موفقیت‌های خود در همه دستگاه‌های ممکن سناریویی است که مایکروسافت در آن خود را بسیار راحت پیدا می‌کند.

به هر حال، نسخه رسمی starfield که به PS5 نمی‌رسد، اما همانطور که به شما می‌گوییم، افشاگرانی وجود دارند که نه تنها اصرار دارند بلکه جرات کرده‌اند تاریخ آن رویداد را تعیین کنند.

اطلاعیه‌ها متوقف نمی‌شوند Starfield برای Playstation 5 با انتشار بین نوامبر و دسامبر 2024 معرفی خواهد شد. برنامه 2025 حتی بزرگتر است و دارای فرنچایزهای تثبیت شده در دنیای Xbox است.

بازی استارفیلد در پی اس 5 خواهد آمد

Starfield برای PS5 در…

در واقع، اگر موضوعات اخیر Reddit و حتی برخی از کانال‌های Discord را کنار بگذاریم، آنچه روی میز داریم پیش‌بینی برخی افشاگران است که در گذشته درست بوده‌اند. و قابل اعتمادترین آنها چند هفته پیش اعلام کرد که RPG Bethesda قرار است در پایان امسال برای PS5 عرضه شود. یعنی فروش تا حد امکان در کمپین کریسمس که از اکتبر تا اوایل دسامبر آغاز می‌شود.

بنابراین، مایکروسافت با یک بازی از قبل ساخته و منتشر شده، و یک پورت برای PS5 در حال تجزیه و تحلیل نحوه برقراری ارتباط با آن است، به‌طوری که انبوهی از بنیادگرایان xboxers آن را به‌عنوان چیزی طبیعی و نه به‌عنوان چیزی عادی در نظر می‌گیرند. تسلیم شدن در برابر دشمن و برای برخی، آنچه که یک تجارت ساده با تعداد زیاد است، نمی‌توانند از تصور آن به‌عنوان یک جنگ دست بردارند. در مجموع امکان این وجود داردکه این بازی روی کامپیوترها هم بیاید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *