چگونه «پس از انتشار» استوری اینستاگرام، افراد را در آن تگ کنیم؟

فرح آبادی
اشتراک‌گذاری در:
چگونه بعد از استوری کردن در اینستاگرام شخصی را تگ کنیم
چگونه بعد از استوری کردن در اینستاگرام شخصی را تگ کنیم

فهرست مطالب

اینستاگرام یک ویژگی مفید دارد که به شما امکان می‌دهد افراد را در استوری خود حتی پس از انتشار آن تگ کنید.

آیا تا به حال در استوری اینستاگرام خود پست گذاشته‌اید و متوجه شده‌اید که فراموش کرده‌اید دوست خود را تگ کنید؟ پست را حذف نکنید که از نو شروع کنید! یک راه آسان برای تگ کردن دوستان‌تان در استوری اینستاگرام که قبلاً پست کرده‌اید وجود دارد.

مطالب مرتبط: واتس‌اپ به اینستاگرام متصل شد

چگونه بعد از پست کردن، شخصی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟

اگر فراموش کردید که فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنید، همیشه می‌توانید استوری را حذف کرده و آن را با تگ دوباره ارسال کنید. حذف استوری اینستاگرام چندان سخت نیست، اما باید پست خود را از اول شروع کنید.

راه بسیار ساده‌تری برای برچسب‌گذاری یک حساب در استوری ارسال شده وجود دارد:

  1. روی حلقه صورتی یا خاکستری اطراف تصویر پروفایل اینستاگرام خود ضربه بزنید تا استوری شما باز شود.
  2. روی نماد More در گوشه سمت راست پایین استوری خود ضربه بزنید.
  3. از منو روی Add Mentions ضربه بزنید.
  4. روی حساب‌هایی که می‌خواهید برچسب گذاری کنید ضربه بزنید. می‌توانید با استفاده از نوار جستجو در بالا، حساب‌ها را جستجو کنید.
  5. روی Add در پایین ضربه بزنید.

هنگامی که حسابی را به این روش به استوری خود اضافه می‌کنید، آن فرد پیامی دریافت می‌کند که شما او را در استوری‌تان تگ کرده‌اید. سپس در صورت تمایل می‌تواند پست را مستقیماً به استوری خود اضافه کند.

تفاوت استفاده از دکمه «Add Mentions» با Mention Sticker

شاید قبلاً می‌دانستید که می‌توانید افراد را در استوری اینستاگرام خود قبل از انتشار، با استفاده از استیکر منشن یا به سادگی تایپ یک نام کاربری در استوری تگ کنید. یک روش این است که با Mention Sticker نام کاربری آن حساب در استوری شما نمایش داده می‌شود، به این معنی که هر بیننده‌ای با ضربه زدن روی آن استیکر، حسابی را که تگ شده است مشاهده کند. اما با گزینه Add Mentions نام کاربری در استوری نمایش داده نمی‌شود، بنابراین بینندگان اکانت‌های تگ شده را نخواهند دید.

اگر می‌خواهید مخاطبین به حساب‌های تگ شده ضربه بزنند و به آن‌ها را چک کنند، قبل از انتشار استوری، دوستان خود را تگ کنید. برای دوستانی که حساب خصوصی دارند تگ کردن آن‌ها بعد از انتشار با گزینه Add Mentions بهتر است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *