اعلام نیاز آمستردام هلند، به استخدام کارکنان «فناوری» در جهان

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
فرصت شغلی در آمستردام هلند

کشور هلند برای افرادی علاقه‌ به کار در بخش‌های پر تقاضا مانند ساخت و ساز و فناوری، فناوری اطلاعات یا تدارکات هستند، فرصت شغلی ایجاد کرده است. آمستردام می‌خواهد درباره ایجاد فرصت‌های شغلی برای بین‌المللی‌هایی که در منطقه شهری زندگی می‌کنند، به‌ویژه در بخش‌هایی که تقاضا برای استعداد زیاد است، اطلاعات بیشتری کسب کند.

ساخت و ساز، فناوری، تدارکات و حمل و نقل، همه بخش‌های کلیدی هستند که فرصت‌های شغلی فراوانی در دسترس آسان به پایتخت دارند.

اگر شما یک جویای کار بین المللی هستید که قصد عزیمت به منطقه آمستردام را دارید یا در حال نقل مکان هستید و همچنین علاقه‌مند به کار هستید؟ نظرسنجی IN Amsterdam به کارشناسان بازار کار خود کمک می‌کند تا فرصت‌های شغلی بیشتری را برای شما ایجاد کنند.

برخی از بخش‌ها تقاضای بیشتری برای کارمندان نسبت به تعداد کارگران بالقوه دارند، و به‌ویژه بخش مرکزی می‌خواهد بداند که آیا مشاغل بین المللی مستقر در هلند علاقه‌مند هستند و می‌توانند در این زمینه‌ها کار کنند یا خیر.

IN Amsterdam از افراد با یا بدون تجربه در این بخش‌ها برای تکمیل نظرسنجی دعوت می‌کند. نتایج محرمانه نگه داشته خواهد شد و برای تعیین اینکه آیا و چگونه امکان ایجاد فرصت‌هایی برای خارجی‌ها در این بخش‌ها وجود دارد یا خیر استفاده خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *