معرفی موضوعات مرتبط در سرچ! و برجستگی‌هایی از آخرین آپدیت تلگرام

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویژگی جدید آپدیت تلگرام - سرچ راحت کانال ها

تلگرام یکی از پردانلودترین اپلیکیشن‌های دنیاست و دلیل خوبی هم دارد. به‌طور مداوم به‌روزرسانی‌ها را برای بهبود تجربه کاربر ارائه می‌کند، و از آنجا که بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی به آن تکیه می‌کنند و دارای حریم خصوصی و رمزگذاری عالی است، جای تعجبی نیست که همچنان به رشد خود ادامه دهد. همانند ماه گذشته، تلگرام به‌تازگی یک به‌روزرسانی نسبتاً قابل توجه با ویژگی‌هایی منتشر کرد که احتمالاً اغلب از آن‌ها استفاده نخواهید کرد، اما همچنان می‌خواهید در هر صورت در دسترس باشید.

شاید بزرگترین افزوده به این اپلیکیشن، معرفی کانال‌های مشابه باشد. درست مانند سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، وقتی یک اکانت جدید را دنبال می‌کنید، فهرستی از اکانت‌های مشابه را به شما می‌دهد تا علاوه بر آن، مرتبط‌ها را هم دنبال کنید. فاکتورهای زیادی برای توصیه اکانت‌های مشابه و در مورد تلگرام، «کانال‌ها» وجود دارد. از آنجایی که این پلتفرم‌ها هر حرکت شما را در برنامه ردیابی می‌کنند، از مواردی مانند فهرستی که قبلاً دنبال کرده‌اید، پست‌های پسندیده‌شده و حتی زمان صرف شده در یک کانال خاص برای توصیه کانال‌های جدید استفاده می‌کند. در صفحه اصلی کانال اصلی نیز می‌توان به کانال‌های مشابه دسترسی داشت. (به‌عنوان یادآوری: کانال‌ها با گروه‌هایی، که چت بین افراد هستند، متفاوت هستند).

تمام تغییرات مهم در آپدیت جدید

تلگرام همچنین دارای استوری است و اکنون در حال پیاده‌سازی قابلیتی برای بازنشر استوری دیگران است، درست مانند آنچه می‌توانید در اینستاگرام و فیس‌بوک انجام دهید.

علاوه بر این، اکنون می‌توانید پیام‌های ویدیویی را برای استوری‌ها ریپلای کنید، که بسیار جذاب است. می‌توانید یک عکس آپلود کنید و سپس صحبت خود را در مورد تصویر مذکور در یک جعبه کوچک ضبط کنید. اینستاگرام حتی آن را ندارد.

قابلیت ریپلای استوری با وویس در تلگرام

سایر تغییرات بیشتر زیبایی و جزئی هستند. کاربران ممتاز، می‌توانند رنگ پس‌زمینه صفحه نمایه خود را تغییر دهند، که بر پس‌زمینه جعبه پیام‌شان نیز تأثیر می‌گذارد، و همچنین می‌توانید موضوع پس‌زمینه هر چت را به‌صورت جداگانه تغییر دهید. تبدیل صدا به متن اکنون دیگر یک ویژگی ممتاز نیست و برای همه در دسترس است. می‌توانید آمار داستان را مشاهده کنید، با ایموجی‌های سفارشی در کانال‌ها واکنش نشان دهید، و برای کدنویس‌ها، کد را برجسته کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *